2752
2734
عنوان

شما جای من بودید به دست و پای مادرشوهرتون می افتادید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1129 بازدید | 86 پست

من قهوه ایش میکردم😐😐نه خودمو تحقیرر نمیکنم نه به خاطر اینکه مغرور باشما ولی هرگز مگه برده شونم

دامبلدور: هری،رنج کشیدن نشون میده که تو هنوز یک انسانی،درد بخشی از انسان بودنه:)                                      هری فریاد زد:پس من نمیخوام انسان باشم:(

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نخیر  هرگز!  به جهنم که قهر کرد خب

سلام عزیزم . میتونی منو راهنمایی کنی ، برا گرفتن مدرک آیلتس چیکار باید بکنم 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

حالا مجبور بودی اینجوری دعوا بندازی الکی الکی و اینجوری حرف بزنی 

فوقش به شوهرت میگفتی من خیلی اذیتم 

یا اینکه با زبون نرم یا با شوخی بهش میگفتی ،،،

یا اینکه هرچی صدات می‌کنه جواب نمی‌دادی و یه جور بی محلی میکردی !!!

خیلی تند رفتی !!

ولی خب بنظرم شما که کار خودت رو کردی و دیگه مزاحمت نمیشه !!!برو یه معذرت خواهی کن تموم بشه 

همین کم مونده به دست و پاشون بیوفتیم از دفعه بعد تقصیر خودشم بود میگف بیا به دستو و پام بیوفت:/

الانم تقصیر مامانش بوده ، منم دقیییقا تو این شرایط بودم ، اسی خوب کاری کرده ، معذرت خواهی هم نباید بکنه به هییییچ وجه

نمیگیره ، شاید هم از عمد میکنه ، حالا چجوری معذرت خواهی کنم ؟

معذرت خواهی نکن .اصلا به روی خودت نیار بروخونشون یه سربزن بیا معذرت  نخواه .توحق داری توخونت مستقل باشی وای یادخودم افتادم 5سال همین بود وضعم .

نه نباید به دست و پاش بیفتی اما قبول کن زندگی کردن با مادر شوهر تو یه ساختمون این چیزارو داره اگر میتونی همسرت رو کم کم نه همین امروز یهو بری بگی از اینجا بریم نه، کم کم راضی کن که خونه مستقل بگیرین.

2706