2733
2739
عنوان

شما جای من بودید به دست و پای مادرشوهرتون می افتادید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1129 بازدید | 86 پست

ببین معدرت خواهی کن . بگو ببخش عصبی بودم . باور کنین خسته میشم من زیاد رفت امدی نیستم حتی اگه مادر خودمم بود همینجوری حالم بد میشد که زیاد بیاد و بره . من تند رفتم ببخشین شمام سعی کنین مراعات حال منو بکنین . و به شوهرتم بگو متاسفم برات که نمیتونی  درست یه رابطه رو مدیریت کنی 

هر جانور که باشد بگریزد از بلایی ،من خود بلای خویشم از خود کجا گریزم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه قبلش بهش گفته بودم امتحان دارم ، طرف اصلا به حرف من اهمیت نمیده

باید با قاطعیت و محترمانه حرف می‌زدی ،،،،

یا اینکه بهش محل نمیزاشتی که کمتر بیاد 

خیلی بی سیاسیتی کردی !

فحش دادی بهش ،،،،شوهرت هم معلومه طرف اونو میگیره ،،،میگه مادرم بهش خوبی می‌کنه این بهش فحش داده

2728
الانم تقصیر مامانش بوده ، منم دقیییقا تو این شرایط بودم ، اسی خوب کاری کرده ، معذرت خواهی هم نباید ب ...

ها بابا    

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

استاتر ۳۳ سالت و لیسانس هم داری بعد به مادر شوهرت گفتی کرم نریز 😑😑بخدا من فکر کردم ۱۸ سالته از رو بچگی همچین حرفی زدی . شوهرت حق داره تو صورتت نگاه نکنه 

هر جانور که باشد بگریزد از بلایی ،من خود بلای خویشم از خود کجا گریزم 😔
2740
باید با قاطعیت و محترمانه حرف می‌زدی ،،،، یا اینکه بهش محل نمیزاشتی که کمتر بیاد  خیلی بی سیا ...

آخه خبر نداری ، در خونه کلید نداره ، میاد در میزنه ، چه بگم بیا چه نگم میاد تو ، چجوری محل نذارم؟

استاتر ۳۳ سالت و لیسانس هم داری بعد به مادر شوهرت گفتی کرم نریز 😑😑بخدا من فکر کردم ۱۸ سالته از رو ...

آخه عمدا اینکارا رو میکنه ، اعصاب منو خسته میکنه ، ما رو میندازه به جون هم 

سلام عزیزم . میتونی منو راهنمایی کنی ، برا گرفتن مدرک آیلتس چیکار باید بکنم 

عزیزم سلام

من زبان انگلیسی نمیخونم 

ایتالیایی میخونم برای استرنی 

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
استاتر ۳۳ سالت و لیسانس هم داری بعد به مادر شوهرت گفتی کرم نریز 😑😑بخدا من فکر کردم ۱۸ سالته از رو ...

آخه عمدا اینکارا رو میکنه ، اعصاب منو خسته میکنه ، ما رو میندازه به جون هم