2733
2739
عنوان

همش میگن که جاریت معلمه ولی تو شاغل نیستی

| مشاهده متن کامل بحث + 6426 بازدید | 177 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم به این حرفا اهمیت نده.برا دل خودت زندگی کن.ولی حتما دنبال شاغل شدن و مستقل شدن باش.نه بخاطر همسرت یا خانواده ش.فقط و فقط ب خاطر خودت

منم آزمون استخدامی دادم قبول شدم و الان سرکارم

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
توداری روانشانسی میخونی باید ازدیگران بیشتر بدونی چه رفتاری داشته باشی تو ناراحت بشی دیگه ماها باید ...

خب مادر شوهرم رفتارش سمیه دیگه😂 گاهی وقتا با بعضی اذما ادم نمیدونه چجور رفتاری داشته باشه😂 

2731

من خودم معلمم

حالا نه که معلما درآمد زیاااااااد دارن

تورو خدا معلمی شغله آخه؟؟؟؟

خدا منو لعنت کنه که بین پرستاری و معلمی ،معلمی رد انتخاب کردم حالا باید یه قرون دوهزار کنم

شما اینا رو از طرف من به مادرشوهرت بگو

به این بیفرهنگا باید گفت برا منم خانوادم نظرشون خواستگار تاجر با خانواده ی اصیل بود اما خب جور نشد 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2738
از دهن یه کسی که عجیب در انتظار یه شغله🤭🤣

يه بچه بيسواد دقيقا همين توو ذهنمه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

هرموقع حرفی زدن یهو بخند اگه گفتن چرا خندیدی با خنده بگو شما پسردارینو اینارو میگین دخترداشتین چی میگفتین خوب معلومه مادر منم هزارتا خواستگار بهتر و بدتر پسرشما داشتم ولی خدا سرنوشت منو پسر شمارو باهم قرارداده الانم جون دل همیم قربونش برم 😊😊😊

وزن اولیه ۷۴/قد۱۶۴/وزن هدف۶۰****من به خودم قول رسیدن دادم،من یک ملکه قوی هستم.×××
هرموقع حرفی زدن یهو بخند اگه گفتن چرا خندیدی با خنده بگو شما پسردارینو اینارو میگین دخترداشتین چی می ...

😊😊😊دقیقا. همسر منم خداروشکر پیش مادرش هوامو داره و این برام کافیه .

حالا خوبه شما با جاری مقایسه میشید😄 من چی بگم ک با زن سابق شوهرم مقایسه میشم اون خوشکل و بلند ...

عزیزم مطمئن باش هزار برابر تو بهتر از اونی با اون نتونسته زندگی کنه که طلاق ش داده تو رو گرفته

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2706