2737
2739
عنوان

همش میگن که جاریت معلمه ولی تو شاغل نیستی

| مشاهده متن کامل بحث + 6432 بازدید | 177 پست
مادر شوهرم میگه چون پسرم کارمند رسمیه خونه و‌ماشین داره همه التماسم میکردن که دخترشونو بگیرم ولی قسم ...

قسمت چیه بگو خودتون خوستین دیگه چه ادمای پیدا میشن والا کل خانواده شوهر من تحصیل کرده هستن هیچوقت به من بی احترامی نکردن 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توهم پُز شغلت رو بده بگو مادرجون شما باید به یک روانشناس مراجعه کنید چون حسودی ات میشه 

عاشقانه هایم تمامی ندارد  وقتی تو بهترین اتفاق زندگیمی 😍❤️ اسم شوهرم آرمانه و 2/2/1402  عقدمونه 🥰💃💃💃آرمان ها ماشینوشون تیبا است  و خودشون هم زیبا هستند و بسیار مهربون و شیرین 😃😃😃😃 مرسی که هستی مرد زندگی من 😍❤️ تیکر عقدمونه 😇
2728
مادر شوهرم میگه چون پسرم کارمند رسمیه خونه و‌ماشین داره همه التماسم میکردن که دخترشونو بگیرم ولی قسم ...

غلط کرده میخواد ترو اذیت کنه درضمن خیلی هم بیشعوره دربرابر حرفاش یدونه لبخند بزن

بگو قسمت نبود من لطف کردم قبولش کردم به هرحال شما با این همه امکانات که میگین اومدین خواستگاری منن😁

وگرنه من با خونواده و ظاهر و رشته ای که دارم خواستگار دکتر مهندسم کم نبود

خودتو ببر بالا

یه بار شوهرم اینارو گفت 

منم گفتم واااااااااای مامانم اینا چقدر توخواستگار داشتی نه که من کپک زده بودم !! با خنده بگو همچون میسوزه دیگه نمیگه

وزن اولیه ۷۴/قد۱۶۴/وزن هدف۶۰****من به خودم قول رسیدن دادم،من یک ملکه قوی هستم.×××
2740

حالا خوبه شما با جاری مقایسه میشید😄

من چی بگم ک با زن سابق شوهرم مقایسه میشم

اون خوشکل و بلند و ماما

من کوتاه و معمولی و بیکار

انگار سریال ساختمان پزشکان

من نازنین هستم😃😃

وا چه حرفیه ایشونم میخواد بعدا شاغل بشه.الانم تاج سر شوهرشه

عجيب حس كردم اين حرف از دهن يه بچه درومد😂😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
دانشگاه خونده

توداری روانشانسی میخونی باید ازدیگران بیشتر بدونی چه رفتاری داشته باشی تو ناراحت بشی دیگه ماها باید خودمونو بکشیم 😟

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

مطمئن باش به اون یکی هم میگه ببین فلانی زن خونه‌س.. به خودش و شوهرش و بچه‌هاش میرسه. تو میری سر کار کی به خونه میرسی!.؟😂😂😂😂

حرص نخور. یه مدت بگذره سر میشی..

نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛ 
نه دوتا برادرن😔

خدا لعنت کنه مادر شوهرت را فقط. چیزی ندارم بگم. آنقدر حرصم میده مجبورم بگم. من چی بگم عروسش فقط یکم خوشگل تر. و خواهر زاده خودش. من از چشم پسرش میندازه همش. اینا غلط کردن بهشت زیر پاشون باشه

2706