2737
2734
عنوان

بلاگرا رو که میبینم دلم میگیره

151 بازدید | 12 پست

به نظرم اول سلامتی بعد پول کفایت میکنه برای اینکه احساس خوشبختی داشته باشی و همه این حرفا که ربطی نداره یا دلت باید شاد باشه همش بهونه است 

دونه دونه خونه خریدن و همه ی وسایل هاشون نو و جدید شده بعد من چند ساله از خونه ام خسته شدم سعی میکنم بهش فکر هم نکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقاً . اینهمه پول رو از تبلیغات بلاگری بدست آوردن؟

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.
2731

الحمدالله که درگیر اینستاگرام نیستم کلا ندارم فضای جالبی نداره به نظرم 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

همه‌همینیم اکثرا من که هرچی دارم باید بدم دکتر حتی سلامتیم ندارم چند ماهه درگیر کرونام ریه هام اذیت میشه همش دکتر اونوقت اینا پولشون شکر خدا صرف قروفر وکوچیک وبزرگ کردن نوک دماغ وببخشید گردی پشتشون میشه 😁تازه بدهیم دارم باید اونم بدم 😂😂😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
2738

وای آره دقیقا  همشون   سرگرم ویلا خریدن و خونه عوض کردن و  وسایل گرون خریدن برا خونه هاشونن ؛  جریان چیه ؟؟؟؟؟  

یعنی بین بلاگرا هم چشم و هم چشمی هست؟😐😂

از  شیما استایل بگیر تا صبا مرشدی   

گیتا و نگین عابد زاده و وووو  وووو .‌‌.‌‌

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
چشم و هم چشمی که فک نکنم پول دارن میخرن  خوش به حالشون

یعنی همشون یهو با هم  بر پا شدن واسه  خونه خریدن ؟؟؟ 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

من بهم فشار اومد همشونو آنفالو کردم 😂

والا چی دارن بهم یاد میدن؟؟؟

چه ویژگی یا نکته مثبتی بهم اضافه کردن؟؟

یمشت خلو چل از زندگی روزمرشون استوری میگیرن 😂

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!

اینستا افسار پاره کرده داره همه رو عقده ای می کنه

بهتره اینستا رو پاک کنی عزیزم

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)