2733
2734
عنوان

عروسی داریم بیاین کمک👰👨😍

291 بازدید | 21 پست

بچه ها من عروسیم برا بعد محرم صفره اول بگم که تعدادمون خیلی کمه بخاطر کرونا و یه سالن برا ظرفیت ۴۰۰ نفر گرفتیم برای ۷۰ نفر مهمان با فاصله بسیاااار زیادو سر هر میز خانواده همون شخص  پس خیالتون از بابت کرونا جمع باشه و بدونید که خودم خیلی جون آدما برام مهمه حالا من از شما نی نی سایتیای عزیز میخوام هر تجربه ای چ خوب چ بد ایده خلاقانه و هر چیزی به نظرتون میتونه کمکم کنه که در مجلس خودتون یا اطرافیانتون داشتید رو به من بگید چون خیلی بخاطر این مجلس به زمین و آسمون زدم میخوام همه چیززز عالی جلو بره در ضمن بگم که مشهد هستم دوستان مشهدی اگه اطلاعات خاصی دارید بهم بگید یه دنیاااا ممنونممم از همه تون

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
کدوم تالار میگیری؟

قصر مهرگان احتمالا

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام
خوشبحالت 

نگوو اینجوری اگه بدونی چقدر واسه این عروسی دارم سختی میکشم 😭😭😭

ی پذیرایی خوب  بر نامه داشته باش تا کارهات مرتب پیش بره

❤👏

ایده های خلاقانه بدید کدوم عروسی بنظرتون خاص بوده و چرا؟

خوبه😍 اسی خونتو فروختی؟؟

نه همونجا رو اکی کردیم 😅 و تصمیم خوبی بود خداییش 

نه همونجا رو اکی کردیم 😅 و تصمیم خوبی بود خداییش

آفرین تصمیم درستی گرفتی

اسی خونه ۶۰متری کوچیک نیست؟؟

بابای منم واسم یه آپارتمان ۶۶ متری تو صیاد گرفته خودم احساس میکنم بفروشم برم یه جای ارزون تر بزرگ ترشو بگیرم ولی از یه طرف میگم منطقش بهتره موندم چیکار کنم

شما خونتون کجاست؟ جاش خوبه؟

2706