2733
2739
عنوان

عروسی داریم بیاین کمک👰👨😍

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 21 پست
آفرین تصمیم درستی گرفتی اسی خونه ۶۰متری کوچیک نیست؟؟ بابای منم واسم یه آپارتمان ۶۶ متری تو صیاد گر ...

نه چون سند داره خوش نقشس واقعا تو پذیراییش دوتا ۳در۴ میخوره آشپزخونشم بزرگه و خوبه و اتاقشم یه ۳در۴ تقزیبا میخوره فقط عیبش اینه که تک خوابه 

بنظرم جای خوب بهتره البته میتونی بفروشی یه جای معمولی تر بخری ولی خیلیم پایین نرو ک بعدا پولت شاید انقدری ک بالا رشد کنه پایین رشد نکنه من طرفای فرامرز خونم

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام
آفرین تصمیم درستی گرفتی اسی خونه ۶۰متری کوچیک نیست؟؟ بابای منم واسم یه آپارتمان ۶۶ متری تو صیاد گر ...

۶۶ متر ک خیلی خوبهه 

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره شکر خدا خوبه ولی به قول شما خوش نقشه نیست

حیف واقعا 

2731
نگوو اینجوری اگه بدونی چقدر واسه این عروسی دارم سختی میکشم 😭😭😭

نه عزیز منظوری بدی نداشتم 

ان شاالله همه کارات به نحو احسن جفت و جور باشه به خوشی و شادی ببخشید من منظوری نداشتم واقعا

نه عزیز منظوری بدی نداشتم  ان شاالله همه کارات به نحو احسن جفت و جور باشه به خوشی و شادی ببخشی ...

لطف داری عزیززززم مرسی ممنون نه منم برداشت بدی نکردی گلم❤❤