2733
2734
عنوان

فکر خیانت شوهرم داره روانیم میکنه خیلی مشکوکم ..کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین با آدم سلیطه وپررو که احمق فرضت میکنه باید از خودش سلیطه تر باشی که ازت بترسه 

وگرنه با مظلوم بازی به جایی نمیرسی

ببخشیدا مرد یا زن آدم متاهل غلط میکنه گوشیش رمز داشته باش

درجواب روشنفکرای عزیز

وقتی به همه جای هم زن وشوهر محرمن پس حریم خصوصی بینشون چرته تو رمز گذاشتن .

2731

شما فعلا باید خودتو بزنی به بی خیالی تا اون ازت خیالش راحت بشه بعد بتونی مچشو بگیری وقتی حواسش جمع که نمی تونی

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!

ببین سعیرکن یه چند وقت خیلی مهربون باشی و گیر ندی تا رمز گوشیش رو بفهمی بعدش ببین چی هست توش مگه کشکه خیانت کردن ،از کجا میدونی اون زن مریض نباشه بعدم شوهررت به تو منتقلش کنه یه وقت 

خجالت خوب چیزیه واسه همچین مردایی مگه چقدر توان دارن که یکی کمشونه

یعنی اگه منم‌خیانت میکردم ب شوهرم ی سری ب شوهرم میگفتن عیب نداره بی خیال باش زندگیتو کن؟زنا چ گناهی ...

هر چقدرم مدرک داشته باشی ،تو دیگه اون آدم سابق نمیشی مثل مرده ی متحرک میشی از هیچی تو این دنیا لذت نمیبری فقط دیگه دنبال اینی که مچه شوهرتو بگیری،شوهرت اگه خیانتم نکنه ولی تو بازه مشکوکی و باور نمیکنی،خواهرم دنیای خیانت دیده ها خیلی سخت و پیچیده اس

2740
عزیزم میتونی گوشیشو در حد ده دقیقه دستت داشته باشی؟؟؟ ک رمزش باز باشه اگه اره درخواست بده تا کمکت ک ...

ن اصلا گوشیشو نمیده زمینم نمیزاره رمزشم نمیدونم‌خیلی مواظبه ب گوشسش دست نزنم

✌✌✌✌