2703
2553

شوهر من بار ها سابقه خیانت داشته چون من هر رمزی میزاشت باز میکردم لو میرقت ولی الان یکساله خیلی مراقبه ک رمزشو نفهمم تامیک های خیلی قدیمیم هست ک تو ماشینش چیا پیدا کردم....لطفعا نگید طلاق بگیر چون اصلا شرایط ندارم..میخوام لو بره میخوام بچشو با مدرک بگیرم درخواست طلاق بدم تعهد بگیرم ازش ...امروز صبح گوشیش دست پسرم‌بود تو گالری کلی عکس نوشته اسم معصومه  توش بود ..بعد پسرم زد تو اهنگا آهنگ‌معصومه جان پخش شد ..بعد هر روز عکس نوشته mمیزاره چون اول اسم منم mی بارم معصومه گذاشت وات ساپ گفتم معصومه کیه گفت مگه نمیخواستن اسم تو رو معصومه بزارن بعد نظرشون عوض شده ..یعنی ب من صد تا اسم میخواستن بزارن از نسیرینو نسترن گرفته تا معصومه چرا این اسمو گذاشته

✌✌✌✌

🤕

چ از اب گلالود ماهی میگیره مردک خیانتکار

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

واقعا دارم روانی میشم نمیدوتم چیکار کنم یعنی من الکی مشکوک شدم ولی همه چیزو کنار هم میزارم میبینم  داره خیانت میکنه..تازه از وقتی میاد میره تو گوشی تا بخوابه

✌✌✌✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
واااااا ،چرت گفته تو خونه معصومه صدات میزنن مگه؟ عزیزم مرد خیانتکار درست شدنی نیست خودتو انقدر عذاب ...

ن بابا فکر کن شکم مامانم‌بودم داییم گفته معصومه بزارید بابام قبول نکرده تموم 

✌✌✌✌
واااااا ،چرت گفته تو خونه معصومه صدات میزنن مگه؟ عزیزم مرد خیانتکار درست شدنی نیست خودتو انقدر عذاب ...

چرا آخه یعنی هر کاری دوس داشت بکنه من تو خونش بچه بزرگ کنم و نوکری

✌✌✌✌

اوووووووف خدا، چقدر خسته ام از دست جماعت مرد. نمیدونم چرا هیچوقت درست نمیشن هرکاری هم میکنی باز کرمشون میلوله

خدا معلوم نیس چجوری خلقشون کرده نمیتونن مثل آدم رندگی شونو بکنن 

خیانتم که نمیکنن یک جور دیگه دق میدن انگار مسئول کشتن زنان

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
2714

ببین این دیگه آدم بشو نیست

شمام که نمیتونی جدا شی

پس بگیر به یه ورت زندگیتو بکن 

پول جمع کن و به بچت محبت کن

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
2706