2737
2739
عنوان

فکر خیانت شوهرم داره روانیم میکنه خیلی مشکوکم ..کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 38 پست

اصلا برام عجیبه شماهایی که میاد میگید شوهرم رو گوشیش رمز گذاشتع

زنو شوهر مگه گوشیشون باید رمز داشته باشه

پس اگر رمز داره مخصوصا مال مرد صد در صد چیزی توش هست که رمز گذاشتع واگرنه لزومی نداره که

شما هم انقد خودتو نزن خنگ بازی ته توشو دربیار

وااا چه تابلو 🤣 معصومه ای در کار هست صد در صد 

حالا جالب اینه دو شب پیش خواب دیدم اسم عشقش رو فهمیدم بعد ب دوستم گفتم گفت انقد فکر خیال میکنی بخاطر اون بعد امروز پازلو چیدم کنار هم دیدم‌معله معصومه 

✌✌✌✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا برام عجیبه شماهایی که میاد میگید شوهرم رو گوشیش رمز گذاشتع زنو شوهر مگه گوشیشون باید رمز داشته ...

خب چیکار کنم خنگ نباشم چ جوری دربیارم یک ساله در طلاشم هیچی ب هیچی

✌✌✌✌
2728

اگه خیانت هم کرده باشه نمیتونی بچه رو به زور بگیری حساسیتت رو کم کن کاراش،رو ندید بگیر به جاش یه مهارتی رو که بتونی باهاش پول دربیاری تقویت کن بعد چند سال که بچه به سن رشد رسید اگه درست نشده بود به راحتی طلاق بگیر هم کار داشته باشی هم بچه به میل خودش بیاد

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
رمزشو یاد میگیری به روش نیار یاد گرفتی شبا که خوابه برو دستشویی چک کن من اینکارو میکنم البته چتای ...

ببین وقتی آشپز خونه ام حتی میخواد رمزشو باز کنه خم میشه ببینه من این طرفو نگاه نکنم ی وقت انقد سر این موضوع وعوا کردیم ک دیگه هیچی نمیگم

✌✌✌✌
چرا آخه یعنی هر کاری دوس داشت بکنه من تو خونش بچه بزرگ کنم و نوکری

عزیزم ، خب گفتی نمی تونی جدا بشی 

مردای خیانتکار هرگز درست نمیشن 

توام فقط با حرص خوردن خودتو داغون میکنی 

اگه تلگرام داری ونلhalamkhoobeeرو یه سر بزن 

2738
خب چیکار کنم خنگ نباشم چ جوری دربیارم یک ساله در طلاشم هیچی ب هیچی

جلوش وایسا بگو همین الان اگه ریگی به کفشت نیست رمز گوشیتو باز کن بده تو گوشیتو ببینم بهش بگو چرا گوشیت باید رمز داشته باشه

بگو کاری نکن بچه تو ول کنم برم خونه ی مادرم تا مثل تو هر کاری دوست دارم بکنم تا آبروت بره 

ببین وقتی آشپز خونه ام حتی میخواد رمزشو باز کنه خم میشه ببینه من این طرفو نگاه نکنم ی وقت انقد سر ای ...

حساسش کردی

بیخیال باش درست میشه

حتی حرف زدن درموردش انرژی منفی به شوهرت میرسه

بیخیال باش بسپار دست خدا

خوشحالم که شدی آرامشم❤💍
اگه خیانت هم کرده باشه نمیتونی بچه رو به زور بگیری حساسیتت رو کم کن کاراش،رو ندید بگیر به جاش یه مها ...

یعنی راست راست راه بره خیانت کنه...از خدا میخوام از پاسگاه زنگ بزنن بگنبیاید با زن شوهردار گرفیتمش

✌✌✌✌

دنبال چی هستی اگ میخای طلاق بگیری بگیر اگ نمیخای ولش کن بشین سر زندگیت.

شوهر منم فقط یه بار خیانت کرد باهاش زندگی میکنم ولی از ذهنم و زندگیم انداختمش دور.مردی ک یکبار خیانت کنه صدبار دیگه هم خیانت میکنه.من از وقتی ک فهمیدم دیگه نه دست ب گوشیش زدم نه پیگیر شدم.چون دیگه برام مهم نبود.

اینطوری بدتر اعصاب خودتو خورد میکنی.

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
توروخدا بیاید 

عزیزم اینجا ماها یه سری کاربریم که ممکن از تو خیلی بی تجربه تر باشیم،،، برو مشاور خیلی بهتر راهنماییت میکنه،،ما ها شاید اونقدر بلد نباشیمو راه اشتباه بدیم بهت

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
جلوش وایسا بگو همین الان اگه ریگی به کفشت نیست رمز گوشیتو باز کن بده تو گوشیتو ببینم بهش بگو چرا گوش ...

این کارارو کردم سلیته بازی درمیاره گوشی رو مبکوبه ابن طرف اون طرف

✌✌✌✌
2706