2733
2739
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 74 پست

بنظرم شاید واقعا دودله.بهش فرصت فکر کردن بده گیجش نکن که هی بگی چی شد و ...یا تیکه بپرونی بش و پاپیچش بشی.چون دخترا خیلی سر ازدواج شک برشون میداره و اگه زیاد بش پیله کنی یا ازت زده میشه یا بدتر دودل میشه که نکنه احساسش زود گذره و از اینجور فکرا.

ولی حتما باهاش در ارتباط باش بهش بگو دوسش داری.دخترا میخوان مطمئن شن و همینطور اصلا از اینکه اول اعتراف کنن خوششون نمیاد چون اعتماد به نفسشون کمتر پسراس و میترسن که دچار سرخوردگی بشن.یعنی این ترسی که شما داری مطمئن باش اون دوبرابرشو داره.

موفق باشی

یعنی پیام ندم که از بلاتکلیفی دربیام ؟

چرا... بهش بگو من هنوزم منتظر جواب قطعیت میمونم

و دارم کارهام و جور میکنم

ولی التماسش نکن هنوز زوده برای این کارا... این کارا برای نگه داشتن یه زندگیه نه تشکیل به زندگی

بعد بیشتر دنبال کارت باش زودتر جور بشه که بهونه نداشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظرم شاید واقعا دودله.بهش فرصت فکر کردن بده گیجش نکن که هی بگی چی شد و ...یا تیکه بپرونی بش و پاپیچ ...

به نظر شما علاقه داره یا نه آخه من میگم اگر.علاقه ای هست چرا دودلی اگر نیست چرا این همه صحبت درباره ازدواج و بقیه چیزا 

چرا... بهش بگو من هنوزم منتظر جواب قطعیت میمونم و دارم کارهام و جور میکنم ولی التماسش نکن هنوز زود ...

اون وقتی بهم گفته زیاد امیدوار نباش و قضیمون فعلا منتفیه. دیگه برای چی پیام  بدم 

2740
اون وقتی بهم گفته زیاد امیدوار نباش و قضیمون فعلا منتفیه. دیگه برای چی پیام  بدم

وقتی میگه منتفیه لابد فکراشو کرده دیگه وگرنه تموم پل ها رو خراب نمیکرد که ناامیدت کنه ولی بخاطر دل خودتم که شده بعدا خانوادت رو جلو بفرست

چون این یکی کوچیک کردن خودت نیست روزانه صد ها خانواده برای پسرشون خواستگاری میرن و جواب منفی هم میگیرن این خیلی عادیه

ولی اگه خواستگاری رسمی تر باشه جدی تر فکر میکنه و تصمیم میگیره تازه خانوادش هم کمکش هستن

اون وقتی بهم گفته زیاد امیدوار نباش و قضیمون فعلا منتفیه. دیگه برای چی پیام  بدم

خب شاید میخواد از شما مطمئن بشه.ببینه تا کجا پاش وایمیستی.اینکه مغرور باشی خوبه ولی وقتی تو رابطه ای معمولا غرور مردا تو رابطه کارو خراب میکنه.

شما خودت هم دودو تا چهار تا کن ببین واقعا یه علاقه ی سطحی یا یه حسیه که بخاطر سنت نشات گرفته یا واقعا عاشقشی

اگه واقعا عاشقش باشی ارزششو داره غرورتو کنار بزاری حتی اگه آخرش نشه پیش دلت شرمنده نیستی و راحت تر فراموشش میکنی 

ولی اگه بحث همون حس جوونی و سطحی و ایناس احتمال اینکه رابطتون بعدا دووم بیاره کمه (نه که نباشه ها کمه)پس همون بهتر که نباشه

به نظر شما علاقه داره یا نه آخه من میگم اگر.علاقه ای هست چرا دودلی اگر نیست چرا این همه صحبت درباره ...

علاقه هست ولی دخترا نمیتونن قاطعانه سر این موضوع تصمیم بگیرن.من خودم یکیو میشناسم چند جلسه خواستگاری رفتن همو دوس داشتن قرار بود عقد کنن ولی دختره به خاطر یه حرف مسخره که از مردم شنیده بود تا چن ماه عقب انداخ قضیه رو. شما آقایون خط فکرتون مستقیمه ولی دخترا اکثرا متاسفانه اینطوری نیستن چون با همین احساسات و شکشونه که تصمیم میگیرن.حتی منطقشون هم عجیب غریبه برا شما چون از قلبشونه.فکرای صد من یه غاز روشون خیلی تاثیر داره

وقتی میگه منتفیه لابد فکراشو کرده دیگه وگرنه تموم پل ها رو خراب نمیکرد که ناامیدت کنه و ...

گفت  قضیه منو تو فعلا منتفیه از این کارش بدم میاد که گنگ حرف میزنه وگرنه مثلا نگفته جوابم منفی هست 

2706