2703
2553
عنوان

ازدواج

453 بازدید | 74 پست

سلام اگر پسری به دختر فامیلش پیام بده که بهت علاقه دارم برای ازدواج و شرایطم مثل تمام شدن دانشگاه و استخدام تا آخر تابستان جور میشه و دختره هم جواب مثبت بده و دوماه درارتباط پیامکی باشن و خیلی راحت باشن حتی زمان عقد هم مشخص کنن ولی دختره با اینکه جواب مثبت داده بگه نمیدونم چرا همش دو دلم و افکار منفی میاد .بعد دو ماه پیام بده زیاد بهم امیدوار نباش چون نمیتونم تصمیم بگیرم و از خودم مطمئن نیستم و هرچقدر فکر میکنم میبینم مثل داداشم میمونی و فعلا قضیه ما منتفیه به نظر شما از گزینه کسی دیگه درمیون هست رو برداریم منظور دختره از این کار چیه ؟ ناز میکنه یا واقعا نمیتونه تصمیم بگیره 

اون پسره من هستم و از عید دیگه بهش پیام ندادم نظر قطعی شو بپرسم یعنی سه ماهه همش ترس دارم ترس از اینکه خودمو کوچیک نکنم و میگم حالت گدایی میشه  پیام بدم با اینکه دارم اذیت می کشم .به نظر شما پیام بدم دوباره یا حالت کوچیک شدن و گدایی عشق میشه و ندم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پیام بده

پدر بزرگم همیشه میگفت : نزار اونی که دوسش داری ازت فاصله بگیره و باهات حرف نزنه،حرف نزدن ادمارو از هم دور میکنه،میگفت هر وقت مامان بزرگم باهاش قهر میکرد در ظرف خیاشورو سفت میکرد که مامان بزرگم نتونه،بازش کنه و مجبور شه، باهاش حرف بزنه،همینقدر عاشق:))♥️
2720

وقتی یه نفر انقد بلاتکلیفه و حتی تکلیفش با خودش مشخص نیست و هیجانی و یهویی تصمیم میگیره و بعدا متوجه میشه اشتباه بوده  به درد زندگی نمیخوره

طرف هنوز باخودش درگیره  و خودشم نمیشناسه  چطور ازش انتظار داری به تو جواب قطعی بده؟

بیخیالش شو

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده‌‌‌..
2714
وقتی یه نفر انقد بلاتکلیفه و حتی تکلیفش با خودش مشخص نیست و هیجانی و یهویی تصمیم میگیره و بعدا متوجه ...

آخه این همه خواستگار اومده بود درسته شرایطشون خوب نبود ولی ردش کرد ولی به من جواب مثبت داد 

بنظرم بیخیالش شو تا وقتی که کار و بارت جور بشه 

بعد خانوادت رو بفرست جلو برای خواستگاری اگه قبول کرد که مبارکه اگه نه هم یا همون گزینه ای که خودت گفتیه یا کلا دوست نداره بیخیالش شو ارزشش رو نداره بقول خودت گداییه عشقه

بنظرم بیخیالش شو تا وقتی که کار و بارت جور بشه  بعد خانوادت رو بفرست جلو برای خواستگاری اگه قب ...

این بهترین گزینس چون اگه یه ذره هم دلش پیشت باشه اگه خواستگارای دیگه ای براش بیان نمیتونه قبول کنه

فقط یه جوری بهش بفهمون که هنوزم دلت پیششه ولی تا وقتی رسما عقد نکردید منت نکش

2706