2733
2739

شوهرم داخل فست فودی کارمیکرد تصمیم گرفتیم براخودمون کارکنیم،کروناکه اومد جمعش کردیم چون شرایط برامون سخت شد الان من موندم دوباره فست فودی بزنیم یا فروشگاه موادغذایی؟میتونید کمکم کنید نظربدین کدوم خوبه؟من خودم فروشگاه دوست دارم چون هرچیزی یاهراتفاقی بیوفته موادغذایی همیشه باید باشه.خواهش میکنم هرکی نظرخوبی داره بگه ممنون میشم

فقط باید ی منطقه ی مناسب پیدا کنین 

جایی ک پاخورش خوب باشه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی فست فودی یا فروشگاه کدومش?

جفتش 

ولی فست فود خوب داشتن خیلی سخته این ک ی چیز تاپ و عالی بدی دست مشتری ک مشتری از اون سر شهر بخاطرش پاشه بیاد وگرنه چیز برگر بد مزه رو ک عباس اقای سبزی فروش هم میتونه درست کنه😶 و صد البته ی جای جالبم میخواد ی جوری ک قیافه ی مغازه مشتری رو جذب کنه...

در کل فروشگاه راحتتره...

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2740
دیگه با این هایپر مارکت هایی که همه جا زدن سوپری واکردن اشتباهه مگه جایی رو پیدا کنید که خودتون باشی ...

اینم حرفی درست ولی فقط برا اینکه همیشه وهرزمان میتونه باز باشه وجز واجبات زندگیه خوشم میاد.

اخه هیچ تجربه ای از این کارندارم واقعا

جفتش  ولی فست فود خوب داشتن خیلی سخته این ک ی چیز تاپ و عالی بدی دست مشتری ک مشتری از اون سر ش ...

شوهرم کار فست فودی عالیییه 8سال سابقه داره مدیر بوده.فقط من ازفست فودی خوشم نمیاد هرچندسود داره..یکبار اذیت شدیم سر مغازه فست فودی میگم دوباره همون اتفاق نیوفته برا مغازه زدن کلا