2737
2739
عنوان

خانمای باردار راسته بادمجون خوب نیست باعث زشتی بچه میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 56 پست

ماه اول و دوم واس زیبایی نوزاد خیلی توحید بخونید

ماه چهارم میتونید سوره ی یس رو سیب یا به یاانار بخونید بش فوت کنید بعد میلش کنید 

یا شوهرتون رو شکمتون سوره ی یوسف بخونه و فوت کنه 

این کینه ی شتری نیست،زخم عمیقه.تو نمیتونی دستتو تا ارنج بکنی تو قفسه سینه ی من و شش ماه و ی سال بعد ک با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینه ایم .خیر.کینه ای نیستم.زخم خوردم...     گیریم خنجر حرف تو بر پهلوی باورها نشست ؛ نوشدارویی ... شرابی... شیونی... شعری به کارش میکنیم ؛ دِل که چِرکین شد ، چکارش میکنیم ؟؟؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لپاشووووو😍😍😍😘😘😘ماشاالله..... خدا برات حفظش کنه  چیکارا کردی عزیزم؟

مرسی عزیزم

سوره یوسف بیشتر میخوندم،بعدش فوت میکردم ب شکمم،..به میخوردم،سبزی میخوردم،ترشی اصلا سعی میکردم نخورم

میوه بیشتر میخوردم

این عکس بچگیشه،الان ماشالا خانوم شده

یا حضرت عباس خیلی آقایی که حاجت دلمو دادی🥺
مرسی مهربون🧡

خواهش گلم

این کینه ی شتری نیست،زخم عمیقه.تو نمیتونی دستتو تا ارنج بکنی تو قفسه سینه ی من و شش ماه و ی سال بعد ک با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینه ایم .خیر.کینه ای نیستم.زخم خوردم...     گیریم خنجر حرف تو بر پهلوی باورها نشست ؛ نوشدارویی ... شرابی... شیونی... شعری به کارش میکنیم ؛ دِل که چِرکین شد ، چکارش میکنیم ؟؟؟  
2728
مرسی عزیزم سوره یوسف بیشتر میخوندم،بعدش فوت میکردم ب شکمم،..به میخوردم،سبزی میخوردم،ترشی اصلا سعی م ...

من تا حالا یوسف نخوندم تو 6 ماهم 

اصلا حوصلم نمیده 😔

چیا نخوردی واسه خوشگلی؟ 

من تا حالا یوسف نخوندم تو 6 ماهم  اصلا حوصلم نمیده 😔 چیا نخوردی واسه خوشگلی؟

هرچی دستم میومد میخوردم والا،بغیر همون ترشی ک گفتم

و میگفتن کیوی بخوری پر مو‌میشه بدنش،برا همین زیادنخوردم

یا حضرت عباس خیلی آقایی که حاجت دلمو دادی🥺
2738

فکر نکنم درست باشه ژنتیک بیشتر از همش تاثیر داره خیلیها بدون هیچ رعایت غذایی بچشون خوشگل میشه خیلیها هم با کلی رعایت بازم قشنگ نمیشه بچشون

خرم آن کس که در این محنتگاه خاطری را سبب تسکین است
آخه میگن بچه سیاه میشه  زشت میشه😐

نه اصلا دختر من خوشگل وسفيده منم بادمجون روسالم ميزاشتم ماهيتابه ودرشوميزاشتم سرخ ميشد 😋عجيب خوشمزه بودبرام😂

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️
مال من چرا شبيه مادرشوهرم شد😐😑

چون انقد مادرشوهرتو دوس داری بچت شبهش شد ک همش چهره مادرشوهرت جلو چشمت باشه😁😁😁😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم🙃دخترم تموم دنیای منه👶❤❤❤
2706