2410
2553

من خیلی تو بارداریم بادمجون دوست دارم قبلشم دوست داشتم ولی تو این مدت خیلی بیشتر دلم میخواد بخورم ولی میگن بچه زشت میشه راسته؟؟؟؟ 

دیگه چیا باعث زشتی میشه؟ شما چیا نمیخورین؟ 

من میخوردم اینا چیه بابا بچه یا شبیه مامانش میشه یاشبیه باباش

منم اعتقادی ندارم 👍

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عجبببببب 

من تاجایی ک میدونم بعدزایمان شیرو زیاد میکنه 

ولی زشت😐نعععععع

این کینه ی شتری نیست،زخم عمیقه.تو نمیتونی دستتو تا ارنج بکنی تو قفسه سینه ی من و شش ماه و ی سال بعد ک با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینه ایم .خیر.کینه ای نیستم.زخم خوردم...     گیریم خنجر حرف تو بر پهلوی باورها نشست ؛ نوشدارویی ... شرابی... شیونی... شعری به کارش میکنیم ؛ دِل که چِرکین شد ، چکارش میکنیم ؟؟؟  

منم به رو شنیدم بچه رو خوشگل میکنه

ترشی هم بچه رو‌کچل میکنه،سبزی موهاشو‌پرپشت میکنه اینو تجربه هم کردم خودم،سبزی رو

یا حضرت عباس خیلی آقایی که حاجت دلمو دادی🥺
2714
  • طبق احادیث اسلام در زمان بارداری برای زیبا شدن کودک سیب و به مصرف کنید خصوصاً در شب تشکیل نطفه و برای باهوش شدن کودک، کُندُر بخورید که از مقدار کم شروع کنید و به مرور مصرف آنرا به روزی یک تکه کوچک برسانید.
  • مادرانی که افت فشارخون دارند و فشار آنها زیر۱۲ می باشدآنها بطور خودکار عصبی هستند و چهره آنها کدر و پوستاشان صافی لازم را ندارد و بر جنین نیز تأثیر منفی دارد.
  • انار، آلبالو، گوشت نرکباب شده، سبزی خوردن ،سیب درختی ،باقلا و نخود خون ساز،کلسیم دارهمچنین دارای ویتامین ب هستندکه سبب خوش خلقی،تأمین کلسیم و پیشگیری از نرمی استخوان میشوند و درمجموع سبب زیبائی مادر و نوزادمیشوند.
  • برای این که فرزندانتان رنگ و روی خوبی داشته باشد و کبدش هم سلامت باشد در هنگام آبستنی(سه ماهه ی اول) به سراغ دوستان کبد بروید بهترین دوست کبد ، روغن زیتون است 
این کینه ی شتری نیست،زخم عمیقه.تو نمیتونی دستتو تا ارنج بکنی تو قفسه سینه ی من و شش ماه و ی سال بعد ک با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینه ایم .خیر.کینه ای نیستم.زخم خوردم...     گیریم خنجر حرف تو بر پهلوی باورها نشست ؛ نوشدارویی ... شرابی... شیونی... شعری به کارش میکنیم ؛ دِل که چِرکین شد ، چکارش میکنیم ؟؟؟  
2706