2733
2734
عنوان

بارداری بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 40 پست
چرا؟ یه سری آزمایش تو بارداری میدی سالم بودن بچه مشخص میشه که اگه خدایی نکرده سالم نبود نامه برای س ...

اینکه دوتا مینور بچه ی سالم و مجوز ازدواج.....

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینکه دوتا مینور بچه ی سالم و مجوز ازدواج.....

با تعهد خودمون و اجازه والدین ازدواج کردیم

برا خانواده هامون همه چیز رو توضیح دادن و ازشون امضا گرفتن

💜خـوش آمَـدی جـان مـادَر💜

مینور به چه معناست؟

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست..! و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است..آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند ! ـــ🗞دکتر شریعتی📨ـــ
2740
شما بچه دارین

ما هم زوج مینوری هستیم،، بعد بارداری رفتم تهران ازمایش ژنتیک مرحله ی اول تشخص دادن من مینور الفام و شوهرم مینور بتا،، دگ نیاز ب مرحله دوم نبود و تونستم بچمو بدنیا بیارم

ماهم هردو بتا

توکلت به خدا باشه ان شاءالله که بچه بعدی سالمه

ببخشید میپرسم اگه اذیت میشی جواب نده چند هفته سقط کردی و خیلی درد داشت روش سقطت چطوری بود؟؟

💜خـوش آمَـدی جـان مـادَر💜

دایی و زندایی من جفتشون مینورن. پسردایی دختر عمه هم هستن. قبل بارداری آزمایش»ژنتیک دادن. تو بارداری هم niptداد خانمش، ی آزمایشم از مغراستخوان جنین فک کنم گرفتن. خداروشکر بچه سون سالمه. الان 4سالشه پسرشون 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
2706