2733
2734
عنوان

بارداری بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دایی و زندایی من جفتشون مینورن. پسردایی دختر عمه هم هستن. قبل بارداری آزمایش»ژنتیک دادن. تو بارداری ...

من cvsانجام دادم از پرزهای جفت نمونه برداری کردن

💜خـوش آمَـدی جـان مـادَر💜
2728
من cvsانجام دادم از پرزهای جفت نمونه برداری کردن

نه این نبود، گفت از مایع مغراستخوان جنین نمونه گرفتن. 

من خودم ی دختر 5ساله دارم.بعدی رو باردار شدم سندرم داون بود سقط قانونی کردم.چندماه بعد دوباره باردار سدم خداروشکر سالم بود الانم 5ماهشه.

انشاا..خدا ی بچه سالم و خوشگل بهت میده. توکل بخدا 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
۱۴ هفته بودم خیلی بد بود.واقعا بد بود.امیدوارم برا هیچکس پیش نیاد

منم قبلی رو تو 19هفته سفط کردم، واقعا تجربه تلخی بود، امیدوارم واسه هیچکس پیش نیاد 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
نه این نبود، گفت از مایع مغراستخوان جنین نمونه گرفتن.  من خودم ی دختر 5ساله دارم.بعدی رو باردا ...

ممنون عزیزم بچه ام بچه ام خدا روشکر سالم بود الان دو ماهشه

💜خـوش آمَـدی جـان مـادَر💜
2740
ممنون عزیزم بچه ام بچه ام خدا روشکر سالم بود الان دو ماهشه

ای جانم. خدارو هزار مرتبه شکر😍😘بسلامتی عزیزم، عاقبت بخیر بشه.