2733
2734
باورت میشه اصلا یهویی اینجوری شد من قبلا امتحانش کرده بودم انگارخداخواست خودش یهو اومد پیام داد که ا ...

خدا خیلی دوست داشته که قبل عقد فهمیدی..پس به خدا اعتماد کن و بهش توکل کن و با خانوادت مطرح کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس اون موقع ترسیده احتمالا گفته آشنایی بعد که مدتی از روش گذشته وسوسه شده

اره همینبارم میترسید همش میگفتم عکس بفرست نمیفرستاد ولی انقدراصرارکردم وویس فرستاد صدای خودش بود عکس اندامشو فرستاد خودش بود

2731
اره وویس میفرستاد صدای عشقم بود😢😢حرفای بد میزد

دیگه نگو صدای عشقم بود

بگو صدای اونی که کلاهمو برداشت بود

به خودت بیا زندگی خیلی بی رحم میتونه باشه

خودتو به موقع نجات بده این عشق نیست کشکه

اگه سرعقل نیومدی و با این هرزه ازدواج کردی حداقل اصلا ازش بچه دار نشو بزار راه خلاص شدنت باز باشه

2738
من انگار کور شدم تازه کارم نداره😐

به نظرم ولش کن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
چقد هوله  بابا یارو ۱۰ ساله ازدواج کرده دو تا بچه داره بازم خیانت ک میبینه ول می کنه میره تو ه ...

داداشم کلا بااین ادم مخالفه حتی روز خاستگاری دعواشدچون دوسش داشتم جلو همه وایستادم

من انگار کور شدم تازه کارم نداره😐

الان صیغه اید نشون اوردن چجوریه قضیه

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
دیگه نگو صدای عشقم بود بگو صدای اونی که کلاهمو برداشت بود به خودت بیا زندگی خیلی بی رحم میتونه باش ...

منم بدم میاد میگه عشقم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
ازاونور هی میاد میگه فاطمه میدونی من اصلا غیرتو بهکسی نگاهم نمیکنم من بااصالتم خیانت کارادمای بی اصا ...

ینی،پِی اینو به تنت مالیدی که تو زندگی و درآینده انواع و اقسام خیانتا بهت بشه؟ تا این حد میخای سرتو مث کبک بکنی زیر برف؟؟؟؟ 

فک کن مردای مریضم اولش ک یکی رو میبینن واسشون انقد جذابه ک تا دو سه سال سیر باشن و بعد جند سال برن پی گند کاری 

ببین نامزد تو دیگه چقد هوله ک هنوز عقد نکرده دنبال بقیس 

واقعا مشخصه هیج جایگاهی براش نداری ایندت رو تباه نکن

این واست مرد بشو نیست

2706