2733
2739

منو عشقم بعد دوسال که باهم درارتباط بودیم عید امسال بهم رسیدیم نامزد شدیم وعقدمون بیست روزه دیگس به غیر ازپیجی که مال خودشه و من دارم ی پیج فیک داره که من مطعنم مال خودشه توش کلی دختر فالوکرده رفتم به پیج فیکش  پیام دادم که امتحانش کنم که کاش نمیکردم حتی قرار گذاشت که شب ببرتش خونه روستاییشون که توروستاس وکسی زندگی نمیکنه بمن قول داده بود عرق نمیخوره اما میگفت قلیونو عرق میزنیم بعدش س.ک.س بعد منم نوشتم باشه قبول امشب ساعته ۱۲بیا بعد مطمعن بودم به خودم زنگ میزنه که بگه شب نیستم بهم زنگ زد گفت فاطمه من شب میخوام بادوستام برم روستا حال وهوام عوض شه من هیچی نگفتم که میدونم میخوای باکی بری سرش دادزدم گفتم من مریضم تومیخای منو ول کنی بری تفریح ولی بااین حال قطع کردیمو مثلا بادوستاش رفت بعد منم نوشتم باپیج فیکم من نمیتونم بیام سرکاربودیو اینا  بعد چقدرمارمولکه بعد که دید پیچونده شده زنگ زد بمن گفت فک کردی من عشقمو ول میکنم برم جایی داشتم امتحانت میکردم ببینم چی میگی😏😏الان اسکرینشو میذارم که امتحانش کرده بودم چیا میگفت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بهم بزن ..کسی ک انقد راحت پا داده عاشقت نیس

اول از همه از خدا میخام که آرزوم برآورده کنه 😔😔😌دوم اینکه هی بمن نگین غل املایی داری😑😑خودم عشقم میکشه .از کتابی نوشتن خوشم نمیاد😂😂😂

باید میرفتی سر قرار همین

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
2738

دوباره باهاش قرار بذار این به دردت نمیخوره فقط قبلش به یکی از نزدیکای مورد اعتمادت بگو کجا میری یا همرات ببر خدایی نکرده بلایی سرت نیاره

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
2706