2737
2739
عنوان

Ivf

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 47 پست
تو نت بزن مرکز مام . سایتش ک بالا اومد چک کن مشاوره رایگان هم داره 

😘😘😘😘😘😘😘😘

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سری اول گرونتر میشه . چون تخمک کشی گرونه . وقتی تخمک کشی میکنن چندین جنین تولید میشه ک هر سری دوتاشو ...

آها نمیدونستم من.هیچ اطلاعاتی ندارم در اینمورد

ی سوال داشتم

برای هرکس فرق داره هزینه هاش؟مثلا منی ک شوهرم آزو اسپرمیه با کسی ک ضعیفه و....؟

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
قربونت . این لیست هزینه های انتقال منه . تو مرکز مام تهران . احتمالا شهرستان ها کمتر باشه . 

میگن تهران بهتر جواب میگیری 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
2731
پاک کن فدات برداشتم خیلی گلی الهی خیر ببینی هر چی که میخوای خدا بهترینشو بهت بده 

ی مبلغ جزیی هم اگه بیمه تکمیلی دارید بیمه میده بهتون . 

من بیمه ی البرز بودم از ۱۶ تومن حدودا ۴ تومن دادن . بیشتر هزینه ی سونو و ازمایشارو میدن . 

چی بگم والا . بنظرم همش خواست خداست چ شهرستان چ تهران . 

پناه بر خدا انشالله که بدون ای وی اف نی نی بیاد تو دلت بهم پیام بدی خبر خوش بدی عزیزم 

آها نمیدونستم من.هیچ اطلاعاتی ندارم در اینمورد ی سوال داشتم برای هرکس فرق داره هزینه هاش؟مثلا منی ...

ی کم اینور اونور میشه . مثلا من اندومتریوزم ی سری امپول بیشتر داشتم نسبت ب بقیه . ولی کلیت همینه 

2738
پناه بر خدا انشالله که بدون ای وی اف نی نی بیاد تو دلت بهم پیام بدی خبر خوش بدی عزیزم 

قربونت . دوباره رفتم تو سیکل انتقال . اخر تیر انتقال دارم . ان شاالله برای شما هم اتفاق شیرین بیفته و پول وام رو سیسمونی بخری 

آها نمیدونستم من.هیچ اطلاعاتی ندارم در اینمورد ی سوال داشتم برای هرکس فرق داره هزینه هاش؟مثلا منی ...

اگه فقط شوهرت مشکل داره احتمال مثبت شدنت خیلی زیاده . سری قبل ک رفتم مرکز . ی خانمی از بهبهان اومده بود دقیقا مثل شما بود مشکلش . دفعه ی اول مثبت شده بود 

قربونت . دوباره رفتم تو سیکل انتقال . اخر تیر انتقال دارم . ان شاالله برای شما هم اتفاق شیرین بیفته ...

ایشالله ایشالله قربونت برم با دعای قشنگت مرسی 

اگه فقط شوهرت مشکل داره احتمال مثبت شدنت خیلی زیاده . سری قبل ک رفتم مرکز . ی خانمی از بهبهان اومده ...

ممنونم از دل گرمیت گلم😍

کاش خدا معجزه کنه و طبیعی حامله شیم و نیازی ب ای وی اف و....نداشته باشیم

ان شاءالله ک بزودیه زود حامله بشی عزیزم

برای خدا کاری نداره😍

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
مرسی از محبت عزیزم . ان شاالله هیچ چشمی منتظر بچه نباشه 

سلام عزیزم .ی سوال 

شوهرم بخاد بره دکتر میدونی باید کدوم دکتری بره؟دکتر ارولوژی؟

2706