2733
2739
عنوان

دلم گرفت با این تاپیکاتون😢 خب چرا این چیزارو تو سایت میگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 99 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقتی جدا شن همون پدرمادر دخترشونو ول نمیکنن‌تا کارتن خاب شه که میپذیرنش تو خونشون

ن عزیزم‌ بعضی پدر مادر هستن ک اعتقاد دارن دختر اگ شوهر کرد دیگ برگشتی در کار نییست

ایلیا نفس مآنی عشق بایی  
2738

عزیزم پس من چی بگم که شاهد قتل یه زن بودم به دست شوهرش؟!😭😭نزدیک چهل روزه مدام استرس دارم به حدی که تحت نظر پزشک دارم قرص میخورم برای تپش قلبم

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
ن عزیزم‌ بعضی پدر مادر هستن ک اعتقاد دارن دختر اگ شوهر کرد دیگ برگشتی در کار نییست

طلاق و رفتن به خونه دوس پسر بهتر از کتک‌خوردن از شوهره

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
کامل خوندی؟ خود خانمه هم کم کرم نریخته بود.من اصصصصلا کار شوهرشو تایید نمیکنما .اصلا. ولی خوبه ادم ...

خب ببین آدم که نمیتونه ببینه یه نفر به خوانوادش فحش ناموسی بده بعد برنگردونه بهش؟

خیلی وقتا کاربرا اینجا هی به زنه بد و بیراه میگن که چرا سیاست نداری

فقط که اون مرده حق عصبی شدن نداره

من اگه بودم طاقت نمیووردم ببینم یکی رفته از لج من شیر دسشوییو باز کرده که بچم یخ بزنه از سرما

بعد فحشم بده هیچی بهش نگم

کی کیو کشته؟

همسایه مون با خانومش دعواکردن صبح باصدای جیغ بیدارشدم پنجره روبازکردم دیدم سردختر بیچاره رو داره میکوبه به پنجره😔توکسری از ثانیه از طبقه چهارم پرتش کرد پایین

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2706