2733
2734
عنوان

کمونیسم - مارکسیسم-لنینیسم-ماعوییسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2788 بازدید | 143 پست
الان خبر دار شدم😂واای

🤪

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بله قابل اجرا هست کوبا و چند کشور دیگه کومونیسم هستند و حقوق همه ی مردم کشورش باهم برابره 

راستش از سیستم اداره ی اون کشور چیزی نمیدونم ولی فکر نمی‌کنم بشه به نحو بی نقص سیاستی اجرا بشه،مثلا سبک زندگی کانل با مردم کوچه و خیابون یکیه؟ 

مشکی جونم فراموشت نمیکنم😔(پروفایلم عکس گربمه که از دستش دادم).                                                                                                                                      کاربر جدید نیستم🙌😑.                                           آنتی ناتالیست                                                         
2728
سبک زندگیش نمی دونم ولی حقوقش با مردم دیگه یکیه

مکتب عجیبیه،ممنون بابت پاسخ

مشکی جونم فراموشت نمیکنم😔(پروفایلم عکس گربمه که از دستش دادم).                                                                                                                                      کاربر جدید نیستم🙌😑.                                           آنتی ناتالیست                                                         
2740