2733
2739
عنوان

ریزش مو 🖤

271 بازدید | 32 پست

دارم دیووووونه میشم وقتی موهامو میبافم۱۰ تا ازش آویزون میشه شونه هم میکنم ک دیگه نگم..... خودم حس میکنم کم خونی دارم پول ندارم برم قرص آهن بگیرم 😭 زینک میخورم اما تاثیر ندارع علاوه بر اینا راکوتان هم میخورم😐😐😐بنظرتون دیگه موهامو شونه نکنم ؟ چون خیلی زیاد می‌ریزه 

قرص آهن ایرانی بگیر از هیچی بهتره ارزونم هس

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نخودآب درست کن بخور.

برا کم خونی خوبه.

بلدی؟😕

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2731
2738
نه😊😂

منم نمیگم😂😝

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
مزو تراپی کن و بعد برای من دعای خیر کن 😍

میگه پول ندارم قرص اهن بخرم شما میگی برو مزو؟

مزو صدبرابر گرون تره

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
واقعا تاثیر داره  چجوریه

سوزن میزنن تو‌سر😖😖توامپول تقویتی اینامیریزن.

هرجلسه هم‌۵۰۰اینامیگیرن  حداقل ۸جلسس تااخرعمر هرچندوقت بایدرفت

اورجینال و اصل باش تادنیاازتوکپی کند.😏
2706