2703
2553
عنوان

ریزش مو 🖤

271 بازدید | 32 پست

دارم دیووووونه میشم وقتی موهامو میبافم۱۰ تا ازش آویزون میشه شونه هم میکنم ک دیگه نگم..... خودم حس میکنم کم خونی دارم پول ندارم برم قرص آهن بگیرم 😭 زینک میخورم اما تاثیر ندارع علاوه بر اینا راکوتان هم میخورم😐😐😐بنظرتون دیگه موهامو شونه نکنم ؟ چون خیلی زیاد می‌ریزه 

قرص آهن ایرانی بگیر از هیچی بهتره ارزونم هس

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخودآب درست کن بخور.

برا کم خونی خوبه.

بلدی؟😕

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2720
2714
نه😊😂

منم نمیگم😂😝

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
مزو تراپی کن و بعد برای من دعای خیر کن 😍

میگه پول ندارم قرص اهن بخرم شما میگی برو مزو؟

مزو صدبرابر گرون تره

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
واقعا تاثیر داره  چجوریه

سوزن میزنن تو‌سر😖😖توامپول تقویتی اینامیریزن.

هرجلسه هم‌۵۰۰اینامیگیرن  حداقل ۸جلسس تااخرعمر هرچندوقت بایدرفت

اورجینال و اصل باش تادنیاازتوکپی کند.😏
2706