2737
2739
عنوان

🖤🖤پشت کنکوریا بیایین درد و دل🖤🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 3249 بازدید | 369 پست
 عزیزم دختر منم ماشا الله معدلش عین شماست امسال سال دوم کنکور داده طفلک میگه خیلی سخت بود همیشه ...

قربونت 🖤🖤🖤🖤😘

الان دخترتون چی میگ ؟

اط خدا میخوام قبول شه و هیچ وقت مث من نشخ

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
سلام گل من خوبی 😍😍😍😍🖤🖤🖤 کنکور دادی خداروشکر ایشالله بهترینا تصیبت و شرش خلاص شی  می ...

قربونت  برم عزیزم.الهی عالی ترین اتفاقات برات بیفته.از ته دلم از خدا میخوام.      

سطح عمومی هاش از کنکور پارسال بهتر بود و سطح اختصاصی هاش  یک جاهایی مثل 99 و یک جاهایی سخت تر از 99 بود.در کل کنکور واقعا سختی بود.

از سخت منظورم وقت گیر بودن سوالها هم هست.و درس ریاضی هم امسال خوب طرح نکرده بودند.البته برای همه بد بوده.توی کلاسی که من بودم قبل شروع ازمون بچه ها با هم حرف میزدند مثل اینکه معلمهای خوبی داشتند ولی همون ها هم بعد از تموم شدن ازمون بلافاصله اولین چیزی که گفتند از ریاضی شاکی بودند.میخوام بگم حل کردن سوالاتش ربطی به داشتن معلم خوب و بد نداشت.کلا بد طرح  شده بود.ولی احتمالا درصد بچه ها همه با هم میاد پایین و ترازها نسبت به همون سنجیده میشه. چون برای همه سخت بوده.

برای ریاضی واقعا خودمم هم نمیدونم باید چه کار کرد انقدر که بد طرح  کرده بودند ولی برای بقیه اختصاصی ها به نظرم باید  خیلی بیشتر روی سوالات چند موردی کار کرد.سوالات چند موردی امسال تو زیست از همه سالها بیشتر بوده.باید از مدل تستها زیاد بزنی تا تسلط پیدا کنی.و هم چنین روی سوالات وقت گیر شیمی مثل سوالاتی که چند قسمتی اند بیشتر کار کرد .الان دو ساله شیمی رو اینطوری طرح میکنند.برای عمومی ها هم خوندن و تست زدن و در اخرتمرین تستهای چالشی.خیلی مدل خاصی سوال نداده بودند.

ادبیات سوالات مربوط به لغت فقط نحوه نگارش سوالش رو عوض کردند که فقط باید چشمت عادت کنه به اون لحن وگرنه مفهومش عوض نشده و سوال تاریخ ادبیات که بیت میدن اسم شاعر یا کتاب میخوان که این به نفع نظام جدیدها و به ضرر نظام قدیمه.چون مثلا من کتاب نظام جدید ندارم و شعرهای کتابهای ما فرق میکرد ولی نظام جدیدها سه سال یا بیشتر شعرهای کتابهاشون رو خوندن چشم هاشون آشناست اوضاع براشون شاید کمی راحت تر باشه.

!화이팅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت  برم عزیزم.الهی عالی ترین اتفاقات برات بیفته.از ته دلم از خدا میخوام.     ...

چ کنکور مضخرفی   واقعا ممنون گلم ک کامل همه چی رو گفتی🖤🖤

حالا من ب کجای این کنکور دل خوش کنم واقعا؟

کتاب تست داشتم ک همونا رو هم دوستم خوردشون نامرد بی همه چیز دادم برا کنکور بخونه دیگ غیبش زد از شهر و دیار و گوشیشم خاموش کرده 

ب کنکور هیچ امیدی ندارم

2728
چ کنکور مضخرفی     واقعا ممنون گلم ک کامل همه چی رو گفتی🖤🖤 حالا من ب کجای این کنکور دل ...

فدات بشم من نازنینم.       به نظرم با این روندی که در پیش گرفتند باید تلاش دوچندان کرد و تمرکز فراوان و کار کردن تست های چالشی و سخت.

نگران نباش عزیزدلم.دوستت حتما چون تازه کنکور تموم شده شاید خواسته یک مدت از گوشی و بقیه دور بمونه .شاید مشکلی براشون پیش اومده.صبر کن چند روز دیگه دوباره زنگ بزن.یا بهش پیام بده.

عزیزم امید نداشتن که کاری رو  پیش نمیبره.ولی تلاش چرا.اصلا ناامید باش ولی تلاش کن.خواهی دید روحیه ات  هم کم کم تغییر میکنه.

!화이팅
فدات بشم من نازنینم.       به نظرم با این روندی که در پیش گرفتند باید تلاش دوچن ...

حالم از کنکور بهم میخوره دو سال همرم رو گذاشتم هیچ گوهی نشدم 

هیچ امکاناتی ندارم فوق العاده سخت شده حالا ی بر دیگ عمرم رو بزارم اونم بدتر و اونم چالشی تر و سخت تر از کجا معلوم بیارم از کجا معلوم 

چ جوری دل خودم با این شرایطم و سوالای سخت کنکور قرص کنم😭😭😭😭

تحمل ندارم خیلیم عصبیم 

حالم از کنکور بهم میخوره دو سال همرم رو گذاشتم هیچ گوهی نشدم  هیچ امکاناتی ندارم فوق العاده سخ ...

عزیزدلم تا کی  این دوسالی که به هر دلیلی نتیجه ی دلخواهت رو نگرفتی رو دوست داری برای خودت ادامه بدی؟بهتر نیست از این دوسال درس های مفیدش رو بگیری و بعد بذاریش کنار رو از نو شروع کنی؟درس مفید منظورم دلایل عدم موفقیته که میتونه هر چیزی  باشه.

تست سخت زدن فقط نیاز به عادت کردن داره یعنی انقدر باید تست بزنی تا عادت کنی و برات راحت تر بشه.البته پله پله.یعنی اول یادگرفتن مفهوم بعد تست ساده بعدا چالشی.طراح کنکور خودش رو تغییر نمیده و ما هم نمیتونیم اون رو تغییر بدیم ولی میتونیم خودمون رو قوی تر کنیم.این قوی شدن تو بقیه مراحل زندگی هم کمکون میکنه.همه کسانی که الان کنکوری اند و سوالات کنکور این دو سال رو دیدند تو همین شرایط هستند.مهم تصمیم و انتخاب ماست.

خوب فکر کن و جوانب رو بررسی کن اگر دوست داری میتونی دانشگاه رو ادامه بدی اگر  نه دوباره کنکور بدی.برای انتخاب هر کدوم از این تصمیم ها باید عزم محکمی داشته باشی که بتونی ادامه بدی.

!화이팅
عزیزدلم تا کی  این دوسالی که به هر دلیلی نتیجه ی دلخواهت رو نگرفتی رو دوست داری برای خودت ادامه ...

من کنکور میدم ولی عزیزم ریاضی و فیزیک و شیمی من واقعا از روی کتابای درسنامه و تست نمیفهمم

چیکار کنم برا اینا ک بفهمم اینا ؟؟

2740
من کنکور میدم ولی عزیزم ریاضی و فیزیک و شیمی من واقعا از روی کتابای درسنامه و تست نمیفهمم چیکار کنم ...

عزیزدلم ریاضی و فیزیک معمولا درسهای دیربازدهی هستند.یعنی باید با پشتکار و بدون وقفه به خوندشون ادامه بدی فارغ از نتیجه ای که میبینی از خودت.در اخر نتیجه زحمات رو میگیری.این رو خودم توی این  سالهایی که کنکور دادم تجربه کردم و قبلا از یک دانشجوی داروسازی هم شنیده بودم.اگر تو این دو درس ضعیفی هر روز بخونشون و تست  زیاد بزن. و  تو مسیر اصلا به  این فکر نکن که چرا این همه میخونم به انداره نتیجه نمیگیرم.نتیجه رو آخر میبینی.

بعد از یاد گرفتن مفهوم حتما تست زیاد بزن. چون دیدن مدل نگارش های مختلف تست و تیپ هاش خیلی کمکت میکنه.ممکنه تو  مفهوم رو بلد باشی ولی چون با اون مدل و تیپ آشنا نباشی نتونی جواب بدی.

برای شیمی در نظام جدید مفاهیم حفظی خیلی بیشتره و باید حفظیات کتاب درسی و جزییاتشون باید وقت بذاری.به خصوص تستهای چند موردی باید زیادی بزنی که عادت هم کنی.

برای بخش مسئله هم به نظرم اکثر کتاب تستها  درسنامه هاشون واقعا خوب توضیح  دادند.باور کن چندبار بخونی متوجه میشی.حالا مثلا بخش های سخت تر مثل اسید و باز یا الکتروشیمی رو میتونی فیلم ببینی از اینترنت.

قلمچی بعد از آزمون های جمعه فیلم تحلیل سوالات رو میذاره که رتبه برتر ها حل میکنند لازمم نیست حتما ثبت نام کرده باشی تو صفحه اصلی  سایتشون میاد.من واقعا خیلی از نکته های ریاضی و فیزیک رو از از اونها یادگرفتم.واقعا مثل کلاس درس بود.شیمی و زیست  هم بود.

راستی عزیزم به جز سایت الا من دیدم کلاسینو هم بورسیه میکنه.نمیدونم شرایطش چه طوره.اگر دوست داشتی پیگیر باش.

عزیزدلم از الان نگو از روی کتاب و درسنامه متوجه  نمیشم.اول بخون بعد تست بزن بعد اگر متوجه نشدی فیلم ببین.من مطمئنم باهوش و درسخونی پس الانم اگه تلاش کنی متوجه میشی قطعا.فقط مطالبی که مشکل داری رو فیلم ببین.حتما هم با برنامه پیش برو.برنامه خودت یا موسسات یا... هر کدوم راحت تری باهاش.

!화이팅
عزیزدلم ریاضی و فیزیک معمولا درسهای دیربازدهی هستند.یعنی باید با پشتکار و بدون وقفه به خوندشون ادامه ...

مرسی عزیزه دلم وقت رو میذاری واسه ادم بی ارزشی مث من🖤🖤🖤

من واقعا با درسنامه های کتابای تست مضخرف مشکل دارم از اول معلم درستی نداشتم خیلی چیزا ب من نگفتن حتی در حد مدرسه دلم ب فیلما خوشه دیدن اونا هم خیلی محدودیتا برام داره کامپیوتری ک ندارم مث ادم دی وی دی بزارم روش ی گوشی زپرتی ک تند تند داغ میکنه و حتی وای فای هم نداریم ک دانلودشون کنم 

اینقدر بدبختم من ن وای فای ن کامپیوتر ن کتابای تست انتشاات ۹۸ 

تو خودت چ جوری فیلما رو میدیدی عزیزم میشه ب منم بگی؟ با چی میدی؟ با چ نتی ؟ مثلا سایت الا من خوشم نمیاد ازش واسه مبحث تابع ۱۰۰تا یا بیشتر فیلم داره خیلی مضخرفه 

مرسی عزیزه دلم وقت رو میذاری واسه ادم بی ارزشی مث من🖤🖤🖤 من واقعا با درسنامه های کتابای تست مضخرف ...

فدات بشم من عزیزدلم.      تو فوق العاده  و بی نهایت با ارزشی و این رو به زودی خودت هم متوجه میشی و من از صمیم قلبم میگم  از صحبت کردن و داشتن دوست خوبی مثل تو خیلی خوشحالم.       از خدا میخوام عالیترینها نصیبت بشه چون شایستگیش رو داری.   

هر کمکی از دستم بریباد حتما حتما انجام میدم.      

عزیزدلم  اگر مبحثی رو متوجه نمیشی درسنامه اش رو باید چندین بار بخونی و همراه باهاش تست حل کنی.یعنی تست زدن هم  جزیی از آموزشه و فقط و فقط به درسنامه اکتفا نکن.بعد اشکالاتت رو میتونی هم از بچه های سایت انجمن کنکور بپرسی هم صفحه دوازدهم تجربی قلمچی.من یک عالمه نکته و درس همین جوری از پرسیدن سوالاتم از بچه ها یاد گرفتم.خیلی هاشون عالی توضیح میدند.حتی بهتر از معلمهای دبیرستانم توضیح میدادند.

اگه  میخوای فیلم  ببینی بسته اینترنت بگیر.میدونم سخته ولی چاره ای نیست.مثلا همراه اول بسته ی یک ساعته داره 150 مگابایت سیصد تا تک تومنه.یا کافی نت یا اگه میشه گوشی یکی از اعضای خانواده رو یک ساعت قرض بگیر.

راستش من چون هم گوشیم خراب و قدیمی بود و هم حوصله ی دیدن فیلم اموزشی نداشتم همیشه سعی میکردم هر طوری شده با خوندن چندین باره ی درسنامه و سوال پرسیدن از بچه ها یا سرچ کردن تو اینترنت یا با تست زدن و خوندن پاسخنامه به عنوان آموزش یاد بگیرم.

تحلیل ریاضی و فیزیک آزمون های کانون هم چون  خیلی کمکم میکرد و اون دو  نفری که حل میکردند خوب توضیح میدادند نگاه میکردم.شیمی و زیستش هم گاهی اوقات.هم به خاطر حوصله و هم اینکه گوشیم یک داغون چهاراینچی بود که صفحه اش هم دراومده بود محدودیت داشتم.

برای سایت الا که گفتی فکر کنم چون مبحث تابع خیلی گسترده است تعداد فیلمهاش زیاد باشه.بقیه مباحث باید کوتاه تر باشند.به جز اون اگه مبحثی مشکل داشتی تو اینترنت هم سرچ کنی فیلم میاره.جلسه صفر همه درس های کلاسینو و بقیه موسسات اینطوری هم معمولا رایگانند.

راستی اگر دوست داشتی این پیج رو نگاه کن.   

@dr_mahdiyebarzegar

ایشون چهاربار کنکور دادند و دارو سازی قبول شدند.من پارسال چندماه اخر ناامید شده بودم و کلا رها کرده بودم و همین موقع ها یکماه اخر مونده به کنکور بود و  ایشون گفتند که سال دوم یا  سوم کنکور یادم نیست فقط یک ماه اخر خوندند و رتبه شون نسبت به پارسال بهتر شده بود.منم با اینکه ناامید بودم گفتم بذار امتحان کنم و این یکماه اخر تمام تلاشم رو کنم و انجام دادم.درسته قبول نشدم ولی به خاطر تلاشی که کردم هم اون موقع حالم خوب شد و هنوزم یادش میفتم خوشحالم میکنه.

میخوام بگم تلاش کردن واقعا همیشه خیلی با ارزشه حتی اگر محدودیتهای زیادی داشته باشی.

ببخشید طولانی شد.ممنونم که خوندی.

!화이팅
فدات بشم من عزیزدلم.       تو فوق العاده  و بی نهایت با ارزشی و این رو به ز ...

قربونت بشم مهربون🖤🌷🖤🌷🖤🌷

همش وقتتو میگیرم 

خلاصه میگم رفیق من با این شرایطی ک دارم عمرا کنکور قبول شم ی سال دیگ خودمو و هفت جد و ابادمو مسخره میکنم 

ی لپ تاپ میخوام فیلما رو بریزم روش مث بچه ادم نکاه کنم چ جوری تا ی سال من با گوشی زپرتی خودم یا با بقیه سر کنم😭

واقعیت اینه هیچ گوهی نخواهم شد همین

من خداقل ها رو هم برا کنکور ندارم

اونم شوخی موخی نداره دو سال شوست خوردم بازم میخورم 

عق از خودم بیزارم

من فقط رد شدم

بعد ۴بار کنکور متوالب

و امسال اولین سالیه ک کنکور ندادم

گاهی میبینم ک بعضیا تو دانشگاه رشته های خوب میخونن نمیگم ناراحت نمیشم 

ناراحت میشم برای بیعرضگیم

ولی واقعا بیشتر از اون ۴سال نمیتونستم دووم نمیاوردم ینی

فقط رد شدم!

من فقط رد شدم بعد ۴بار کنکور متوالب و امسال اولین سالیه ک کنکور ندادم گاهی میبینم ک بعضیا تو دانش ...

الان میخوای چیکار کنی

2706