2410
2553
عنوان

🖤🖤پشت کنکوریا بیایین درد و دل🖤🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 3243 بازدید | 369 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت بشم مهربون🖤🌷🖤🌷🖤🌷 همش وقتتو میگیرم  خلاصه میگم رفیق من با این شرایطی ک دارم عمرا ...

فدات بشم من  دوست مهربون و قشنگم.       کاملا میدونم چی میگی عزیزدلم و درک میکنم.ولی خواهش میکنم برای اتفاقی هنوز نیفتاده نا امید نباش.تا وقتی میشه دوباره تلاش کرد ناامیدی واقعا معنای بزرگی نداره.فعلا با مباحثی شروع کن که راحت  ترند و نیازی به فیلم دیدن ندارند.به خدا شروع  کنی متوجه میشی خیلی از مباحث رو بلدی و یادته.خیلی از مباحث تو حافظه ات هست و فقط نیاز به بازیابی داره.باید حتما باید شروع به خوندن کنی تا متوجه اش بشی.

عزیزدلم تو روخدا دیگه این حرف ها رو به خودت نزن.وقتی دوسال تلاش کردی بازهم میتونی تلاش کنی.یعنی اراده و پشتکار داری.بهت قول میدم به محض اینکه  شروع  به تلاش کردن  در راه هر هدفی کنی تمام این فکرهای بد دونه دونه کمرنگ میشن.

به نظر من حتما با خانواده ات هم در میون بذار که قصد جدی داری برای کنکور دادن و درس خوندن و بهشون بگو چه امکاناتی لازم داری برای درس خوندن و کامل براشون توضیح بده مثلا به این دلایل نیاز به این امکانات دارم.باهاشون صحبت کن.

!화이팅
2456
فدات بشم من  دوست مهربون و قشنگم.         کاملا میدونم چی میگی عزیزدلم ...

هعیییی رفیق😩🖤🖤🖤

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
هعیییی رفیق😩🖤🖤🖤

دورت بگردم من عزیزدلم.       تو خیلی قوی تر از چیزی هستی که فکر میکنی.شرایط خیلی سخته.میدونم.ولی فکر کن تو یک اتاقی هستی یک دفعه یک نفر بهت حمله میکنه تو همون اول تسلیم میشی یا تو هم  با هر چیزی که در توان داری میجنگی؟تلاش کردن همیشه ارزشش رو داره.

!화이팅
دورت بگردم من عزیزدلم.         تو خیلی قوی تر از چیزی هستی که فکر میکنی.شرای ...

فدات بشم من🖤🖤🖤🖤🖤🖤 

اگ جای من بودی امسال کنککور میدادی یا سال دیگ

با توجه ب شرایط منو بگو کلا خودتت رو بزار جای من

اینک اصلا از درسنامه چیزی متوجا نمیشی و دیگ پولی نداری ک بدی برا حتی دیدن فیلما و پول اینترنت و هزینه دانشگاه و......

و سال دیگ هم بخوای بری باز افسرده تر از اینی ک الان (ینی منم)تبدیل میشی 

اینک سال دیگ دست و بالت باز تره ولی حس پوچی و بی ارزشی بیشتری میاد سراغت

کدوم راه رو میرفتی چ میکردی ؟؟

فدات بشم من🖤🖤🖤🖤🖤🖤  اگ جای من بودی امسال کنککور میدادی یا سال دیگ با توجه ب شرایط منو بگ ...

قربونت برم من عزیزدلم.هیچ وقت به خودت نگو نمیتونی.تا وقتی خدا هست و میتونی تلاش کنی ناامید نباش.قوی و محکم باش.      

فدات بشم من نمیدونم درس های دانشگاه چه قدر سخته یا چه قدر وقت میگیره و چه طوره.این ها رو خودت بهتر میدونی.باید ببینی آیا آمادگی این رو داری که همزمان با دانشگاه وقت برای کنکور بذاری یعنی برای خودت یک برنامه کلی رو با  شرایط تصور کن.حتما پیوستگی رو یادت باشه که مهم ترین عامل موفقیت همینه.

من بهت قول میدم با تلاش کردن هیچ وقت حس پوچی و بی ارزشی سراغت نمیاد.منم موقع هایی که درس نمیخوندم به طرز وحشتناکی افسرده ترین آدم دنیا بودم و فکر میکردم دیگه هیچ وقت شرایط عوض نمیشه. اما هربار به محض اینکه شروع به تلاش کردن کردم همه ی اون حس ها هم تموم شد.

میخوای یک مدت امتحان کن مثلا یکماه همزمان با شرایط الانت شروع به خوندن کن.داخل دفتر هر روزی که میخونی رو یادداشت کن یا علامت بزن.اینکه میگم بنویس خیلی مهمه چون خودش یک عامل محرک برای ادامه دادنه.

تمام تلاشت رو بکن.ببین چه طور پیش میری.ببین چه اتفاقاتی میفته.مطمئن باش به نتایج خوبی میرسی.با تلاش کردن و تو دل کار رفتن به نتایج فوق العاده ای میرسی چه از لحاظ خودشناسی چه روحیه ای چه هر چیز دیگه ای.حتما اول انجامش بده بعد نتیجه گیری کن.

!화이팅
2714
قربونت برم من عزیزدلم.هیچ وقت به خودت نگو نمیتونی.تا وقتی خدا هست و میتونی تلاش کنی ناامید نباش.قوی ...

گلم اگ ادم با تلاش کردن نتیجه میگیره چرا من الان تو این جایگاهم و این هنه بدبختم🙃😢

چرا خب 

من کلا اعتقادم ب کلمه تلاش و امید و این چیزا از دست دادم 

گلم اگ ادم با تلاش کردن نتیجه میگیره چرا من الان تو این جایگاهم و این هنه بدبختم🙃😢 چرا خب  ...

عزیزدلم تلاش بی وقفه و با پشتکار بالاخره جواب میده.تلاشی که حتی اگه وسطش احساس ناامیدی کردی رها نکنی.حتی اگه  شکست خوردی ادامه بدی.

من همیشه از ریاضی خیلی خوشم نمیومد و تو چهارسال اخر دبیرستانم از ریاضی فراری بودم.چون میخوندمش واقعا ولی به اندازه تلاشم نتیجه نمیگرفتم.همین باعث شده بود مدام به خودم یاداوری کنم من هوش ریاضی ندارم و این دیگه قابل تغییر نیست و برای همیشه ریاضیم ضعیفه.تو سال اول کنکور با همین ناامیدی تمام و دونستن اینکه هوش ریاضی ندارم ریاضی رو میخوندم.اولین سال کنکورم بیشترین درصد اختصاصیم برای ریاضی بود.اونجا فهمیدم بالاخره استمرار نتیجه میده.البته من  آخرهاش رها کردم وگرنه نتیجه ی خیلی بهتری میشد گرفت.

سال 98 که اولین بار ازمون قلم چی میدادم حتی یک دونه سوال ریاضیش هم نمیتونستم حل کنم.میگفتم این از کنکور سخت تره من نمیتونم.دوباره اون موقع با اینکه میدونستم باید پیوسته تلاش کرد تا نتیجه گرفت بعد از چهارماه تلاش رها کردم.گفتم اصلا امکان نداره یک روزی بتونم سوالات ریاضی قلمچی رو جواب بدم.سال 99 دوباره تلاش کردم.ازمونها رو خوب تحلیل میکردم.کم کم احساس کردم انگار دارم مفاهیم ریاضی رو متوجه میشم و درصدهام اومد بالا و پیشرفت کردم.ریاضی شد اولین درسی که میرفتم سراغش برای خوندن.منی یک عمر فکر میکردم هوش ریاضی ندارم و نخواهم داشت.

میخوام میگم با تلاش پیوسته میشه خیلی چیزها رو تغییر داد.از این مثال ها خیلی زیاد دارم.

البته بحث ریاضی کنکور امسال واقعا جداست که بلد نبودن طرح کنند اصلا.

توی مدتی که تلاش کردی هیچ نقص یا کم کاری نداشتی؟حتی اگر هیچ نقصی هم نداشتی تا وقتی میشه دوباره تلاش کن.زندگی یعنی همین.تلاش های پی در پی.

تلاش کردن هیچ وقت تموم نمیشه.

تلاش و امید اعتقاد لازم نداره.انجامش بده تا بفهمیش.فقط با انجام دادن میتونی درکش کنی.

باور کن هر دفعه درس نمیخوندم و افسرده بودم میگفتم من چه جوری قبلا درس میخوندم دیگه نمیتونم بعد که دوباره شروع میکردم و همه ی اون احساسات منفی میرفتند میگفتم چه جوری قبلا افسرده بودم و هیچکاری نمیکردم.

تلاش کردن تغییرات  فوق العاده ای ایجاد میکنه.انگار تبدیل به ادم دیگه ای میشی.

!화이팅