2737
2739
عنوان

کاش نی نی سایت واس همیشه بسته شه😐

639 بازدید | 51 پست

اینجا شده جاییکه همه به اطرافیانشون بدبین میشن.هر ادمی شخصیت خودشو داره یکی ممکنه یه روانی باشه نشسته تایپ میکنه الهی مادرشوهرم به خاک سیاه بشینه.یکی میاد میگه شهرم اینکارو کرد اونکارو کرد در صورتیکه هیچکسم نمیدونه مقصر کیه .اینجا یکی بود گفت از تاثیرات نی نی سایت رفتم شوهرمو امتحان کنم فهمیده منم کارم داره به طلاق میکشه داره طلاقم میده میگه تو بهم اعتماد نداشتی ک اینکارو کردی..۹۹ درصد نی نی سایت شده افکار منفی و جو منفی..خیلیا اینجا نسبت به زندگی و شوهرشون شکاک شدن همش با پیج و شماره فیک افتادن دنبال شوهره بینم پا میده یا نه.خیلیا با خانواده شوهر بد شدن رفتار خوبی نشون نمیدن نتیجش میشه جنگ بین دو خانواده...هیچ مشکلی تو نی نی سایت از کسی حل نمیشه فقط باعث تخریب ذهن میشه اونم‌خانما ک خیلی احساسی ترن و همیشه ترس یسری چیزارو دارن..مجردا هم از ازدواج فراری شدن انقد تاپیک کتک و طلاق و بدبختی میبینن ازدواجم کنن میترسن مث نی نی سایتیا بشن🙄درسته اینا یه مسائلین ک‌وجود دارن ولی این مشکلات تو نی نی سایت حل نمیشه..

خیلی موافقم باهات👌

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

البته شنونده باید عاقل باشه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738

جالبه هدف سایت چیز دیگه ایه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2706