2733
2739
عنوان

کاش نی نی سایت واس همیشه بسته شه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 51 پست

نی نی سایت بسته بشه،اینستاگرام چی...اونم بسته بشه،تلگرام چی...اونم بسته بشه...،اینترنت چی...تلفن همراه چی....فامیل و اقوام...آدمای تو خیابون...اینا همه اگه حذف بشن اونوقت هر کدوم از ما باید داخل یه پوسته تخم مرغی زندگی کنیم بدون اینکه مهارت نه گفتن بیاموزیم.چشم و هم چشمی نداشته باشیم.دهن بین نباشیم،بنظرت زندگی درست زندگی بدون چالش هست،؟

گناهی که تو را پشیمان کند بهتر است از ثوابی که تو را مغرور سازد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا موافقتون نیستم،من خیلی اوقات جواب سوالای اشپزی و خونه داری و بارداری و .... رو از همین سایت دراوردم،حتی زمانی که خودم تاپیک نزدم از تاپیکای قبلی بقیه کاربرا استفاده کردم،پس از هر چیزی میشه استفاده درست کرد،گاهیم یه درددلایی رو نمیشه به هیچ کس گفت طرف میاد با عنوان گردنش ابنجا حداقل خودشو سبک میکنه، اونی که بخواد تحت تاثیر بقیه زندگیشو خراب کنه الان با چهار تا پست بقیه اینکارو نکنه فردا با حرف دوستو همسایه اینگارو میکنه،همه عقل تو سرشون هست به نظرم،اگرم کسی میدونه جنبشو نداره یا میاد تا به بقیه از بالا به پایین نگاه کنه خوب نیاد،،مگه مجبورش کردن!!؟!!

نی نی سایت بسته بشه،اینستاگرام چی...اونم بسته بشه،تلگرام چی...اونم بسته بشه...،اینترنت چی...تلفن همر ...

درسته ولی نی نی سایت جاییکه روزی هزاران داستان زندگی اونم‌به شکل منفی توش مطرح میشه اینستا من خودم‌دارم میرم پیجا اشپزی لباس‌ارایشی ولی اینجا هروقت میام ۹۰ درصد تاپیکا تاپیکا منفیه 

2728

یکی از بزرگترین مشکلات سایت اعضای سن پایین هستش ، سن و سواد و فرهنگ سایت اومده پایین ، تو یه دنیای دیگه ان فانتزی های ذهنی خودشونو دارن ، اونو بروز میدن و اصلا براشون مهم نیست پشت همین کلمه ی به درک چی خوابیده و شنونده رو چه جوری تحت تاثیر قرار میده

قدیما واقعا اینطوری نبود اصلا یه حال و هوای دیگه ای بود حتی نوع جملات کلمات لحن ها تخصصها فرق داشت ادم کیف می کرد

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
اصلا موافقتون نیستم،من خیلی اوقات جواب سوالای اشپزی و خونه داری و بارداری و .... رو از همین سایت درا ...

درسته حرفاتون خود منم چنباری تو اشپزی گیر شدم اومدم اینجا پرسیدم سوالارو ک البته میتونستم‌از جاها دیگم دربیارم سوالاشو ولی بحث اصلی من یچیز دیگس اینکه تو نی نی سایت اکثرا گفتن افکارمون نسبت به زندگی و شوهرمون خراب شده خانوما براحتی از هم‌تاثیر میگیرن‌ الان خودت بری تاپیکا رو ببینی خیلی کم یچیز مثبت پیدا میکنی‌ من چنبار یه سوال زنونه داشتم‌ یه نفر فقط جواب داد هیچکس حاضر نبود بیاد تو  تاپیکم حتی.ولی کافیه بزنی مادرشوهر فلان شدم همه میریزن