2737
2734
عنوان

نامزدم فکر میکنه با مشاورم رابطه دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2279 بازدید | 83 پست
ببین اسی نامزدت باید یکجوری باشه ک اگر حتی یکروز تو رو تو خیابون با یک پسر دید تو بغل همدیگه هم بودی ...

از مثالت خوشم اومد😅😂😂😂🤦🤦🤦 

ینی چی شوهر داشته باشه تو بغل یه پسر باشه بعد یک حتما دوستشه و هیچی نگ🙄😐 اینک اصل خیانته دیگ بدترین چیزی بود که مثال زدید😂🤦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین اسی نامزدت باید یکجوری باشه ک اگر حتی یکروز تو رو تو خیابون با یک پسر دید تو بغل همدیگه هم بودی ...

ن دیگه خدایی اینم مثل فیلم ترکیه ای میشه🤣🤣باید رو راست بیاد جلو خودت ببینه از خودت بپرسه..مردا هم احساس دارن سیب زمینی نیستن که

2740

چ حرفا😐😐کدوم مردی خوشش میاد ک ی مرد غریبه بیاد با نامزد و همسرش خودمونی بشه و الفاظ محبت امیز بکار ببره ..اصن خوده ما دخترا و زنا از همچین مردی خوشمون میاد؟!؟

"برای هم خوب بخواهیم...  

شما ها چقدر شکاکید من دارم میگم نامزد اسی خیلی بد بینه یعنی چی گوشی رو از دستش گرفته برده مگه تهمت خیانت چیز کمیه؟ارزش داشته باشید تو زندگیتون اسی نامزدت عوض کن چیز ک زیاد پسر 

بیخیال درست نشد عادی میشه 
اول به اون مشاور برسون که متاهلی دوما چرا باید برای مشاور جوون که شوهرت حساسه کادو بخری خب اون مشاور ...

هنوز کادو نگرفتم براااش 

قصد داشتم بگیرم اونم مامانم بده بهش برا اینک پیگیری نداشت بلکه خوب شه

دیگه نمیگیرم 

رفتارشم یهو تو ۳ روز اخه مگ میشه انقدر تقغییر 

خودم حس میکنم گوشیش دست خودش نیست یا دانش اموزاش رو سپرده دست کسی 

اخه عزیزم و اینا تیکه کلام منشی مرکزش هست 

برنامه خوبی مینویسه اخههههه   

بنظرم نامزد حق داره ارومش کن حساس شده در مورد اون اقا هم اصن بهش محل نده خودت میدونی وقتی ریگی ب کفشت نیست نترس اصن بهشم محل نده سر سنگین برخورد کن 

نفهمیدی عشق و جان منی .. جان ک چه گویم جهان منی .....نفهمیدی در دلم چ گذشت تو قرار دل بی قرار منی .....❤

نامزدت حق داره اگه یه دختر به نامزدت بگه عزیزم و به اسم کوچیک صدا بزنه یا مثلاً نامزدت بگه می‌خوام براش کادو بخرم خودتم ناراحت میشی ایناییم که اینجا گفتن نامزدت شکاکه اگه شوهر خودشون اینجوری کنه جرش میدن

اما برا نامزدت توضیح بده که واسه تو فقط در حد مشاوره همین و راجب تو اشتباه فکر کرده

2706