2733
2739
عنوان

نامزدم فکر میکنه با مشاورم رابطه دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2279 بازدید | 83 پست
دکتر هلاکویی میگه حتی اگر شب ازدواجت فکر کردی داری اشتباه میکنی بهم بزن بعد تو میای دم از مشاوره داد ...

دکتر هلاکویی بگه بیفت تو چاه هم میفتی؟عقل خودت دقیقا چ نقشی تو بدنت داره عقل کل😂

"برای هم خوب بخواهیم...  
شما چقدر عصبانی شدی انگار یکبار شوهرتون بهتون شک کرده ک آنقدر از کامنتم ناراحت شدید 😏😏😏عیب نداره ...

با اجازت من مجردم هروقت متاهل شدم از وضعیت رابطم با شوهرم بهتون خبر میدم😁

"برای هم خوب بخواهیم...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نفع خودت و زندگیته  که خیلی فوری مشاورت رو عوض کنی عزیزم 

مشاور خوب خیلی زیاده 

خیلی سریع اینکار رو به همراه همسرت انجام بده 

قبل از این که کار به جا های باریک تر بکشه

2731
بدبيني كه قطعا داره نامزدت ولي طرز تفكر هركسي يجوره براي بعضيا اين عزيزم گفتن چيز بزرگيه براي بعضيا ...

اگیکی ب من بگه عزیزم فکر کنم شوهرم گردنشو از سه جا بشکنه ادم بددلی نیس بدش میاد نامخرم محبت کنه ب من البته منم همین طرز فکروراجع بهش دارم. بنظرم بعضیا خیلی گنده کردن این قضیه رو اینجا هی دارن دل اسی رو خالی میکنن مردامعمولا غیرت دارن مخصوصا اول زندگی

چن سالته نامزدت چن سالشه

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 
چی میشه بگه عزیزم! نمیدونم والا چی بگم من بودم از دست نامزدم خیلی زیاد ناراحت میشدم که بهم اعتماد ن ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

نمیدونه متاهلی بعد میخوای هم واسش کادو بخری  بهت هم گفته عزیزم هیچی بهش نگفتی ؟  خودت هم ...

بله دقیقا

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 
2740
کدوم خانمی شوهرشو‌تو‌بغل یه زن ببینه پیش خودش فکر می‌کنه شاید دوستشه؟   آخه چرا همینحوری یه چی ...

خیلی  دیگه جوگیر شد 🤣🤣

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم