2137
2106
عنوان

همسرم میگه ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1134 بازدید | 44 پست

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

همسر من توی دعوا از این مزخرفات زیاد میگه ولی بعد آشتی برعکسش رو نشون میده 😂

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .باردار نیستم تیکر تولد یک سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
عزیزم من و شوهرم حرفمون شد چند روز پیش کلا وقتی حرفمون میشع این قهر میکنه چند روز یا خونه رو ترک میک ...

وا شوهرت بچه است ؟؟یعنی چی سر هر موضوعی میگه طلاق😐😐حتما مشاوره برید...چقد زندگی ها رو هوا شدن کلا

تغییری باش که دوست داری در جهان مشاهده کنی🌺
چرا کارو به اینجا رسوندی که بهت بگه دوست ندارم؟نمیشد بهتر رفتار میکردی دوست عزیز دیگه شاید واقعا دوس ...

بخدا من نه غر میزنم نه قهر میکنم چرا اینو بهم میگید 

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وا شوهرت بچه است ؟؟یعنی چی سر هر موضوعی میگه طلاق😐😐حتما مشاوره برید...چقد زندگی ها رو هوا شدن کلا

بخدا چهل سالشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
یعنی همین جور ناخودآگاه باهات قهر کرد و حالا میگه دوست ندارم هیچ کاری نکردی؟ 

کلا سر کوچکترین چیز قهر میکنه مثلا اگه بهش بگم چرا دیر اومدی نگران شدم ناراحت میشع

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من عاشق همسرمم وقتی قهریم بهش میگم ازت متنفرم 

منم دقیقا خیلی حرفا میگم اونم از من الگو میگیره میگه ولی بعد آشتی برعکسش رو به هم نشون میدیم😂😂😂

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .باردار نیستم تیکر تولد یک سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
شاید از قصد اذیتم میکنه من بزارم برم  شوهرم خیلی قهر قهرو و لجبازه

اگه تلگرام داری عضو این کانال شو خیلی کمکت میکنه 

اینم لینک کانال @hamsaranekhoob

یه مشاور خیر خواه و بسیار مطمئن داره و مطمئنم خیلی کمکت میکنه اصلا ممکنه توی کانالش یکی مشکل شما رو داشته و استاد براش راه حل رو گفته و تو بتونی از همون استفاده کنی... خصوصا پکیج *هنر زن بودن* رو گوش کن و عمل کن مطمئنا نتیجش رو هم خودت و هم همسرت حس میکنید و شاید همسرت هم قبول کرد از پکیج *هنر مرد بودن* استفاده کنه 

ان شاءالله زندگیتون به ایده آل و اون چیزی که آرزوش رو دارید میرسه

2183
اگه تلگرام داری عضو این کانال شو خیلی کمکت میکنه  اینم لینک کانال @hamsaranekhoob یه مشاور خی ...

ممنون از کمک و راهنماییت 

ان شاله آرامش سهم قلبتون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آفرین به تو 🥰 پدرم هم همینو بهم گفت  به نظرت چه کنم

با توجه به اینکه شوهر منم قهر قهرو هستش و تجربه ۸ سالم این هست که بذار قهر باشه. شما پیش قدم نشید برای آشتی. بگذارید خودش بیاد. اونوقت دیگه شمام لجبازی نکنید.

یکم صبور باشید.

خودم بارها این مکالمات تو زندگیمون داشتم.