2737
2739
عنوان

باشوهرم دعوای بدی کردم حق باکیه؟لباسشم پاره شد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 127261 بازدید | 353 پست

دوغا رو ریخت تو گوشتا که😂

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اعصابمم خورد بود از حرفاش،تادیدم اونارو پرت کرد رفتم سمتش هی میزدم رو بازوهاش و تو سر میگفتم پاشو ...

خودت شروع کردی اون خسته بوده خودت نرفتی گناه داشت به نظرم

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛

خوبه شام قیمه نداشتین وگرنه ماستا رم میریخت تو قیمه ها🤣

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
2731
من اعصابمم خورد بود از حرفاش،تادیدم اونارو پرت کرد رفتم سمتش هی میزدم رو بازوهاش و تو سر میگفتم پاشو ...

ماشالله چه خبرتههه خواهررر یکم آروم

من هیچوقت از دیگران ناراحت نمیشم فقط نظرم درموردشون عوض میشه😊
2740

وای یا ابوالفضل اینجا هم تو مقصری خوب چرا زدیش 

از قد کشیدن یکدیگر نترسیم ما همه درختان یک جنگلیم. 

بعدش شوهرم رفت رختخوابشو پهن کرد توحیاط برای خودش میوه برد خورد وقتی ظرفشو اورد تو میخندید میفت اگه اونارو جمع کردی بیام اینارو هم بریزم،منم میگفتم ب درک پول خودتو حروم کردی گوشت هارو ریختی رو فرش اونم میخندید میگفت حال کردم فرشت زرد شد میدونه من حساسم بعدم گرفت خوابید

اسم دخترت بوه ؟؟؟؟

واااای خدانکشت ترکیدم😂😂😂😂😂😂😂

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
2706