2733
2739
عنوان

عجیب ترین زن و شوهرایی که دیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 289741 بازدید | 663 پست
یکی از فامیلامون تازه عقد کردن یه ساله یعنی از هم خجالت نمیکشن...اصلا ندیدم این دوتا باهم حرف بزنن ت ...

ما یه زن و شوهر دکتر داشتیم تو فامیل دقیییقا اینجوری 

یسال بعد یهو وو بی سرصدا شنیدیم جدا شدن 

ولی معلوم بود پسره هنوز عاشقشه

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 

مادرشوهر پدرشوهرم.یعنی مادرشوهرم اتیشی و تند فحش نبود نده به اون بنده خدا یک ساعت نمیزاشت اون استراحت کنه جلو بچه عروس پسر دختر قاطی میکرد پدرشوهرم خدابیامرز فقط بهش میگفت ادم بس کن اونم با ریلکسترین لحن ممکن بعدش مادرشوهرم گریه ک من اگه بخاطر بچها نبود ول میکردم میرفتم این چ وصعه حرف زرنه بع ه من چرا اینجوری گفتی اوووووووف🥴🥴🥴🥴

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودمو همسرم..😮😶و

به حق الحسین                                                                                  اللهم العجل لولیّک الفرج                                                             ❤❤❤                                                                    دعای من                                                                       درروضها. اباعبدالله حسین علیه‌السلام                                                                                فقط ظهورامام زمانم 
2740
عموی منم همینطوره ۲تا بچه دارن بخاطر اوناهم که شده صبوری میکنن

نه خب کلا صبوره، چون مامانمو دوس داره چیزی نمیگه بهش، کلا عادت داره😁

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
پدر و‌مادر استادم تروریست بودن 

اونوقت شما از کجا فهمیدی😬😐😐🙄😱😱😱😱

آرامش سهم دلها یست که نگاهشان بسوی خداست،به خدا که متصل باشی نه زود رنجیده میشوی ونه دوست داری کسی را برنجانی💚💚💚

یکی از اطرافیانمون با اینکه از همدیگه طلاق گرفتن ولی خانم بخاطر دختراش که قرار بود تو رشته ی پزشکی امتحان بدن ، تو همون خونه کنار شوهر سابق و بچه هاش زندگی میکرد ، منتهی پوشیه میزد وقتی شوهرش بود... هنوزم باهمن تو اون خونه ، فکر کنم بیشتر از پنج ساله جدا شدن ...😐😐😐

❤دنبالِ مردی نباش که موهاتُ ببافه ... مـردی رو بخواه که بتونی بدونِ ترس باهاش رویا ببافی ...مردی که بلد باشه برات لاک های رنگ و وارنگ بزنه خیلی جذابه ولی از اون جذاب تر مردیه که بتونه دنیاتُ، خواب‌هاتُ رنگی کنه ... مردهایِ زیادی بلدن درِ ماشین رو برات باز کنن اما⁣ مردایِ کمی هستن که بلد باشن گره هایِ کورِ اخم هاتُ، گرفتگیِ دلتُ باز کنن ...⁣ میشه کفشِ پاشنه‌دار پوشید و برایِ زمین نخـوردن به مردهایِ زیادی تکیه کرد اما مردی که تکیه‌گاهِ روزهایِ بی کسی‌ات باشه و پناهِ بی‌پناهیات کجا و مردهایِ موقتیِ یه روزه و یک ماهه کجـا ... عزیزم⁣ مردهایِ زیادی هستنـد که بلدن با کارایِ جذاب سرِ ذوقت بیارن اما⁣ موقتی و زودگذرن ... جذابیتشون یه جایی ته میکشـه ...⁣ میدونی آخه آدما از یه جایی به بعد از خودشون نبودن، از خوب بودن‌هایِ الکی و اجباری خسته میشن ...⁣ اونوقته که یا میرن یا بد میشن ... اما مردهایِ واقعی⁣ اون‌هایی که بلـد نیستن خیلی کارایِ فوق‌العاده انجام بدن⁣ ، همونا که میتونن امروزتُ بسازنُ فـرداتُ ، اومـدن که بمـونن ... اونایی که با تمامِ معمولی بودنشون، جـذابن و با همه یِ سادگیشون فوق‌العاده ...⁣این مـردا یه قلبِ صاف دارن که تقدیمت میکنن و "دوستت دارم"هاشون نفوذ می‌کنه تهِ تهِ روحت و عشق ته‌نشین میشه تو دلت ... اگه یکی از همین‌هارو داری، یه جایِ خوب تو دنیات قایمشون کنُ تا میتونی دوسشون داشته باش ... خدا تعداد محدودی ازشون ساخته و یه نمونه‌اشُ واسه تو کنار گذاشته ...⁣ از دستش نده❤
ی بنده خدایی و شوهرش ...۵ سال از هم سوا زندگی کردن شوهرش رفت المان تا کار اینم جور کنه بره ۵ سال شد. ...

وااااییی چه بد 

ولی خب جدایی به این مدت برای رابطه سمه و اصلا منطقی نیست مگه واجب بوده نمیارزیده به جدابودنشون 

بقول شما لابد سره مرده هم گرم بوده وگرنه خودش دلش برا زنش تنگ ننیشد

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
2706