2737
2739

دوستانی که به دلایل مختلف آرزوی دوقلو داشتن رو دارید، اولش میگم که دوقلو داشتن سختی های خودش رو داره. اول و آخر فقط خدا باید صلاح و مصلحت ببینه. اما در کنار همه اینها، ما میتونیم تلاش خودمون رو بکنیم.

قطعا دوستانی که دوقلو و یا چند قلو دارند هم به این تاپیک میان و نظراتشون رو می نویسند.🙂

من به یکیشم قانعم ولی خدا نمیده 😔

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی میخوای راهکارا رو بذاری یا منتظر بقیه تجاربشونو بگن؟؟؟

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
2728

کسایی که آرزوی دوقلو دارند، ما دوباره شروع میکنیم به شرط عافیت بارداری سالم دوقلو:

۱: تمام آماده سازی بدنتون که میخواهید انجام بدید حداقل باید از سه ماه قبل اقدام شروع بشه!! یک هفته قبل اقدام فایده نداره!!!  چرخه بلوغ تخمک سه ماه طول می کشه.

۲: تاریخ تخمک گذاری رو پیدا کنید و از یکی-دو شب قبل آن اقدام کنید، زودتر از این تاریخ احتمال دوقلو شدن دو تخمکی رو کاهش میده.

۳: تغذیه،

میوه هایی که خوبه بخورید: آواکادو، انبه، توت فرنگی، اناناس، پرتقال، در کنار اینها لبنیات فراوان و سیب زمینی شیرین، زنجبیل، دارچین، حبوبات (عدس، چشم بلبلی، لوبیا قرمز)

۴: اسید فولیک، ویتامین E و زینک (خوبه که همسرتون هم زینک مصرف کنه)

۵: پوزیش در رابطه مهم است ( ببخشید که این رو می نویسم جایی خوندم که مدل سجده خانم مدل خوبیه!)

نکته: احتمال بارداری دوقلو در ماههای گرم سال(تیر و مرداد) بیشتر از پاییز و زمستان است. دلیلش رو هم گفتند که بخاطر بلند بودن طول روز و دریافت انرژی بیشتر! 

اما نظر شخصی خودم اینه که شاید به خاطر گرمای بیشتر رحم و تخمدان ها باشه.

پس، در دوره سه ماه قبل بارداری، ناحیه رحم و تخمدان ها را گرم نگه دارید و سعی کنید مدام این ناحیه رو ماساژ بدید. ماساژ دادن باعث جریان خون بیشتر میشه و اکسیژن بیشتر به تخمدان ها می رسه.  تخمک ها با اکسیژن بیشتر، رشد بیشتری میکنند.

منم عاشق دوقلو هستم😢

اول از همه دعا کن که خدا سالم و سالم بهت بده و در کنارش دو قلو بده.😍

من یه مدت به دو قلودار شدن فکر میکردم ولی بعدش سه بار سقط داشتم و یه مدت از بارداری وحشت داشتم اما الان مجدد میخوام تلاشم رو بکنم تا بلکه این بار به شرط عافیت هم سالم و هم دوقلو باشند.

کسایی که آرزوی دوقلو دارند، ما دوباره شروع میکنیم به شرط عافیت بارداری سالم دوقلو: ۱: تمام آماده ...

من هیچکدوم رو رعایت نکردم 

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
2740
اسی میخوای راهکارا رو بذاری یا منتظر بقیه تجاربشونو بگن؟؟؟

نتونستم زود پیامم رو بفرستم. خودم هنوز دوقلو ندارم ولی تمام چیزهایی که راجع به دوقلویی خوندم و از دوستانم که دوقلو دارند شنیدم رو اینجا مینویسم.

بقیه دوستان هم که دو قلو یا چند قلو دارند امیدوارم که بیان و از تجاربشون بگن.

من به یکیشم قانعم ولی خدا نمیده 😔

عزیزم اسمت چیه؟

حتما میده فقط هنوز وقتش نشده، من هم هنوز منتظر رحمت و معجزه خدام ولی مطمئنم یهو سالم و سالم و دو قلو میذاره توی دلم🤩

من هیچکدوم رو رعایت نکردم 

خوب دوقلویی که شایع نیست! بعضی ها ژنتیکش رو دارند و همچنین امادگی بدنشان از نظر تعداد فولیکول و ... خوبه. اما بعضی ها هم نیاز به تقویت دارند.

خوب دوقلویی که شایع نیست! بعضی ها ژنتیکش رو دارند و همچنین امادگی بدنشان از نظر تعداد فولیکول و ... ...

من ژنتیکم داشتم ...بنظرم برو تحت نظر باش اگه دوقلو میخوای

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
نتونستم زود پیامم رو بفرستم. خودم هنوز دوقلو ندارم ولی تمام چیزهایی که راجع به دوقلویی خوندم و از دو ...

ممنون گلم که برامون نوشتی.

من اینم شنیدم که سن بالاتر احتمال دوقلوزایی بیشتره. شماهم شنیدی؟

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
2706