2733
2739

من نمیدونم ولی همیشه حسام درست از آب درمیاد.قبل عید بابای همسرم میخواست ماشین بگیره و من افتادم ب هول و ولا ک احتمالا از پسراش پول بکیره اینو بگم همسر من برشکست شد هیچ کمکی بهمون نکردن صاحب خونمون انداختمون بیرون هیچ کمکی نکردن بعدالان واقعا زورم میاد ی هزاری بره تو حساب اون خلاصه الان فهمیدم ک شاید حدودبیست تومن بذباباش داده و من مطمئنم اون پول برنمیکرده الانم واسه زایمانم پول نداره و من دارم بذشدت حرص میخورم

هیچ وقت حرص پول رو نخور.  اول بسپار به خدا دوم به شوهرت،  بهش زایمانت رو فقط یاد اوری کن،  همین. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

واقعا اکر مدرکی دیتم یچبود و بهم ثابت میشد میذاشتم میرفتم کاش راهی بود ک بفهمم واقعا داده یانه فقط برا دوستش مارت ب کارت میکنه و میگه بدهکارم و شکم براینه ک کی از دوستش پول گرفته من خبر ندارم چون تقریباهمیشه حساب کتابتش بامنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
هیچ وقت حرص پول رو نخور.  اول بسپار به خدا دوم به شوهرت،  بهش زایمانت رو فقط یاد اوری کن،& ...

همون میخواستم برم دولتی از وقتی افتاده ب دلم گفتم سی تومن آماده کن برای زایمانم گفت وام میگیرم .اخه میدونی ویه من همیشه قناعت میکنم ک پس انداز کنیم ولی اینجوری من ب لج اون پول خرج کنم و بریزوبپاش همیشه تواین خونه میمونم بااین ماشین چون خودش اصلا ب فکرنیست

بپرس ازش که چیکار کرده پولو؟؟ نمی‌دونم این جور مردا عقل ندارن فک کنم یه ذره فکر نمیکنن که این خانوادشون وقتی تو سختی ولشون کردن چرا باید کمک بدن در حالی زن و بچشون تو سختی هستن. خدا عقل بدعههه. 

زندگی دردناک یک حس ششمی 😶

هنوز نتونستی ثابت کنی ببین چقدر حرص خوردی اقلا به اون بچه رحم کن . حتی اکر داده باشه هم راهش حرص خوردن نیست چون تموم شده و رفته دنبال این باش که همسرت این روال رو تغییر بده 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2740
خدا بهت صبر بده سخته منم کشیدم از خانواده ش فقط از خدا میخوام ک شوهرت گوش بحرف خودت بشه 

چجوری اخه بخدا یادم نمیره هفته پیش پول نداشت میوه بخره تا حقوقمون ریختن ی نکرد از ببچاباش قرض بگیره چون میدونه نمیده خداازشون نگذره ک ازش میکنن نمیگن زن حامله پا ب ماه داره اینم احمقه

زندگی دردناک یک حس ششمی 😶 هنوز نتونستی ثابت کنی ببین چقدر حرص خوردی اقلا به اون بچه رحم کن . حتی ا ...

چجوری ؟؟؟واقعا ی سری چیزارومیذارم کنارهم ب این نتیجه میرسم داده ولی بخدا مطمئن بشم بچه ها میندازم سرش میرم

امان از دست خانواده شوهر که هیچوقت قرار نیس از دستشون آسایش داشته باشیم😑😑 البته تقصیر شوهرته کامل ...

واقا خیلی بده هر چی میخوام فک نکنم نمیشه هر وی میخوام هیچی نگم تا حداقل مطمین باشم نمیشه میگم الان بیدارسد بره سرکار بهش‌میگم نمیدونم چیکارکنم

بپرس ازش که چیکار کرده پولو؟؟ نمی‌دونم این جور مردا عقل ندارن فک کنم یه ذره فکر نمیکنن که این خانواد ...

پرسیدم میگه چیکارداری تو میگم من زنتم نباید بدونم تین پول از کجامیاد کجامیره ک از گلوی من و بچت میزنی میریزی دوستت

چجوری ؟؟؟واقعا ی سری چیزارومیذارم کنارهم ب این نتیجه میرسم داده ولی بخدا مطمئن بشم بچه ها میندازم سر ...

عزیزم من که توی زندگی شما نیستم . راهشو خودت باید پیدا کنی . ببین اون بخشش که همسرت بی ملاحظه هست و یعضی اقایون توی مدیریت اقتصادی ضعیفن رو حق داری اعصاب خورد کنه درست هم نمیشه. ولی این بخش پنهون کاری رو شلید بشه یه کارایی کرد مثلا میگی حساب کتابا دست منه کلا دست بگیر . وقتی خبر دار میشی خرجی کرده واکنش تند نده که پنهان کار بشه پولای درشت مثل وام رو سریع خرج کن تو دستش نمونه . مثلا همراه بانک نصب کنه گردش حسابا رو ببینی . نه به عنوان تفتیش به عنوان این که حساب کتاب دسته میتوای رشته از دستت خارج نشه . خلاصه که یه راه های اینجوری پیدا کن یه شبه هم درست نمیشه ولی اقلا کمتر حرص میتوری

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706