2737
2739
عنوان

شروع بیماری پارکینسون مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم استرس بهشون وارد نکنین  مادرشوهر من الان بیشتر از ده ساله پارکینسون داره،یادمه قبلا دستا ...

اینقدر که غصه همه رو خورد استرس همه رو داشت به جز خودش آخرش خودشو نابود کرد دیروز پیش یه دکتر مغز و اعصاب بود قبلش بهش زنگ زدم گفت این دکتر هم گفته پارکینسونه اینقدر گریه کردم اما وقتی اومد خونه الکی میخندیدم بهش روحیه میدادم میگفتم چیزی نیست قرص میخوری خوب میشی اما متاسفنه اینترنت داره خودش میره تو گوگل سرچ میکنه و میبینه بیماریش چیه و چه عاقبتی ممکنه داشته باشه خدای نکرده 

2740
منم‌ چند روز مادرم مریض بود .نمیتونست راه بره .همش گریه میکردم و از خدا میخواستم حالش خوب بشه .خدا ب ...

انشاالله خدا به مادرتون شفا بده و به همه مریضا شفا بده مریضی مادر خیلی سخته خیلی روحیه آدم بهم میریزه 

دکتر سجاد شفیعی این روش جراحی را به دلیل دانش بالا و نیاز به تکنولوژی‌های پیشرفته بسیار نو و جدید دانست و افزود:این روش جراحی به نوعی لبه علم در جراحی مغز و اعصاب تعریف می‌شود.

فوق‌تخصص جراحی مغز و اعصاب گفت: فرد مبتلا به پارکینسون در این روش جراحی مردی ۶۳ ساله بوده که روش‌های درمان دارویی و کم تهاجمی برای وی نتیجه بخش نبوده است.

او افزود: این روش جراحی علاوه بر درمان پارکینسون برای برخی از بیماری‌های روانی از قبیل مبتلایان به افسردگی، وسواس، بی اشتهایی عصبی، پرخوری عصبی و تیک عصبی کاربرد دارد.

سرپرست تیم جراحی کاشت الکترود در بیمارستان فوق تخصصی شهید فکوری جویبار گفت: انتخاب صحیح بیماران مبتلا به این نوع بیماری با تصمیم گیری شورای پزشکی بیمار ضروری است.
زندگی باور میخواهد از جنس امید

مادر منم همچین بیماری رو داره و منم خیلی ناراحتم امیدوارم خدا به همه سلامتی بده دلم بدجوری گرفته

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2706