2733
2734
عنوان

شروع بیماری پارکینسون مادرم

2349 بازدید | 30 پست

سلام مادرم چند وقتیه دست چپش لرزش خفیف داره و انگار حسش کم شده آروم و یواش دستش رو حرکت میده بردیمش دکتر گفت راه برو بعد مادرم راه رفت دید آرم راه میره گفت شروع بیماریه پارکینسونه منم خیلی وقت بود فهمیدم راه رفتنش حرف زدنش انگار کندتر شده خیلی حالم بده خیلی گریه کردم مامانم اینقدر مهربونه آزارش به یه مورچه هم نرسیده حقش نبود توی 50 سالگی این بلا سرش بیاد دکتر مغز و اعصاب ( نورولوژی ) خوب توی تهران میشناسین که کارش عالی باشه خیلی نگران مادرم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

انشاله خوب میشه من تو تلوزیون شنیدم تو بیمارستان جویبار از شهرهای فکر کنم گلستان باشه دکتر یک بیمار رو عمل کردن خوب شده سراغ بگیرید خوب باشه به اونجا ببرید و نتیجه رو به من هم بگید چون من هرچه تلفن بیمارستان رو گرفتم نشد ما هم دسترسی نداریم 

زندگی باور میخواهد از جنس امید

عزیزم استرس بهشون وارد نکنین 

مادرشوهر من الان بیشتر از ده ساله پارکینسون داره،یادمه قبلا دستاش و سرش میلرزید الان با قرص کنترلش کرده دیگه لرزش نداره،خب طبیعتا توانش کم شده ولی وقتی قرصاشو درست مصرف میکنه حالش خوبه

انشاالله به زودی بهتر میشن

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
کارش خوبه؟ تجربه ای ازش داشتین یا دیدین ؟

اره داییم اونموقع دیسک کمر داشت اصلا نمی‌تونست راه بره داشت فلج میشد زمانی که رفت عمل شد خیلی بهتر شده 

و اینکه پدر بزرگم گردنشو عمل کرد الان که ۷۸سالشه هیچ مشکلی نداره

چـقدر سخت است همرنگ جـماعت شدن وقتی جـماعت خودش هزار رنـگ است...🤌🏻😉                                           # بمانی برای دلـم تا بـه همیــشه🌙♥️
مرسی گلم دستت درد نکنه

خواهش میکنم دکترشم خیلی خوبه خدایی مهربونه

چـقدر سخت است همرنگ جـماعت شدن وقتی جـماعت خودش هزار رنـگ است...🤌🏻😉                                           # بمانی برای دلـم تا بـه همیــشه🌙♥️
2706