2737
2734
عنوان

لطفا آقایون بیاین! دوست دارین چی هدیه بگیرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38660 بازدید | 227 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنده جشن دوست ندارم تو یه کافی شاپی رستورانی بهم بدن خوش حال ترم 

کادو هم بستگی به بودجت داره مثلا اگه میخای عطر بگیری حتما باید یه چیز خوب بگیری چون ارزونا به مفت نمی ارزه

پاوربانک کاربردی و خوبه

ست کیف دستی و کیف پول و جا کارتی چرم هم خوبه

عجب یعنی اینهمه حرف برای آموزشه؟ خوب عنوان تاپیک میزدین آموزش کادو دادن اونجوری همه بهتر نظراتشون ...

نه راس میگه خیلیا برخورد خوبی نمیکنن من خودم اگه کسی لباس بهم بده خوشم نمیاد و کاملا طرف میتونه از تو چهرم تشخیص بده خوشم نیومده

باید سلیقه طرفت بشناسی

2731
ممنون آقاشایان عزیز لطف کردی نظر ت رو گفتی. و اینگه فرق میکنه با جشن و سورپرایز باشه و کادو یا معمو ...

سلامت باشید

معمولی راحت ترم 

ولی جشن و سورپرایزم بدم نمیاد

درخواست قبول نمیکنم🙏🙏🙏.....⁣مشکل از جایی شروع شد که یک مشت آدمِ اشتباه ؛با هم به زیرِ سقف هایی رفتند ،که قرار بود میزبانِ آدم های درست باشد ...🍃🎈🍃🎈🍃🎈🍃مشکل از جایی شروع شد ؛که دو نفرهایی با هم جفت شدند ؛که هرکدام یا دلشان جایِ دیگری بود ،یا دنیاهایشان با هم فرق داشت ...دونفری که حتی سرِ سوزنی یکدیگر را نمی فهمیدند ...مشکل از جایی شروع شد ؛که بیشترِ دو نفرهای جهان ،هم خانه شدند اما همدل نشدند ...فارغ شدند اما عاشق نشدند ... !و مشکلِ اصلی درست همان جایی شروع شد ؛که همان دونفرهایِ اشتباهی ؛سه نفر شدند ... !!!
2738
نه راس میگه خیلیا برخورد خوبی نمیکنن من خودم اگه کسی لباس بهم بده خوشم نمیاد و کاملا طرف میتونه از ت ...

استارتر آقاست داره میگه این تاپیکو زده چون خانوما به آقایون هدیه میدن با عکس‌العمل خوب مواجه نمیشن

آخه همه هم اینطور نیستن

ولی حقیقتا کادو دادن مبحث سختیه واقعا باید روحیات طرف رو بشناسی ولی خیلیا که به تولد دعوت میشن خیلی صمیمی نیستن با صاحب تولد که بخوان با روحیات و سلیقه اش آشنایی داشته باشن برای همین بهتره پول بدن یا کارت هدیه خیلی مقبول تره

ولی بعضی دوستان میگن پول هدیه نیست ولی کارت هدیه جایگزین خوبیه من خودم خیلی سخت پسندم و همیشه ازینکه پول هدیه بگیرم خوشحال ترم چون بهتر میدونم باهاش چی بخرم که خوشحالم کنه 😄 ولی خوب اگر کادویی بگیرم که واقعا سلیقه ام باشه بیشتر ازینکه از کادوئه خوشحال شم ازین خوشحال میشم که طرف چقدر ازم شناخت دارهرکه سلیقه ام دستشه و برام وقت گذاشته و رفته گشته هدیه انتخاب کرده 

✨ Fear the one who does not fear God✨
چه ربطی به جنسیت داره  کادو پول مناسب نیس برا نه خانم نه آقا حالا نه که آقایون تو جیبشون پول ...

خب من میگم چه ربطی به جنسیت داره!

هر کس میتونه کادو پول بده فارغ از جنسیت طرف!

حالا کارت هدیه یا هر چی 

الان تعداد خانم های شاغل با آقایون داره برابر میشه غیر منطقیه به آقایون بگیم عابر بانک 😶

حالا نمیشه اثر انگشت بزنم به جای امضا؟🤨
عجب یعنی اینهمه حرف برای آموزشه؟ خوب عنوان تاپیک میزدین آموزش کادو دادن اونجوری همه بهتر نظراتشون ...

بالاخره حرف منم ممکنه اشتباه باشه. خیلی فهمیده هستند که بهترین عکس العمل رو نشون میدن.

شاد  و سلامت و خوشبخت باشین.

نه راس میگه خیلیا برخورد خوبی نمیکنن من خودم اگه کسی لباس بهم بده خوشم نمیاد و کاملا طرف میتونه از ت ...

ممنون از نظرتون.

بله همه مثل هم نیستند. مهم اینه بتونیم سلیقه طرف مون رو بشناسیم.

استارتر آقاست داره میگه این تاپیکو زده چون خانوما به آقایون هدیه میدن با عکس‌العمل خوب مواجه نمیشن ...

نظرتون عالی بود. ممنون

بیشتر برای زوج ها شاید خوب باشه این تاپیک. برای هر آقایی نمیتونه مصداق داشته باشه. که بخایم هدیه بدیم.

ولی نظرتون درسته و به شناخت مربوط میشه. در مورد پول هم گفتم یه کم سخته ولی نظر من اینه به یه آقا پول هدیه ندین بهتره. مگه اینکه کمی دورتر باشه.

بهتره به جای پول از ان سکه های پارسیان هدیه بدین اگر میخاین به یه آقا هدیه بدین.

کارت هدیه هم برای خانمها گزینه خوبیه ولی من خودم رو میگم با سکه پارسیان بیشتر از پول موافقم.

2706