2733
2734
عنوان

من نمیدونستم باید تبریک گفت

128 بازدید | 15 پست

من تا امروز فکر میکردم روز دخترو باید به دخترا تبریک گفت و روز زنو به خانمای متاهل تا اینکه امروز کلی تاپیک دیدم که خانمای متاهل از اینکه روز دختر بهشون تبریک نگفته شده ناراحتن

خب چرا؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چون اونام یروزی دختر بودن

ولی دیگ دختر نیستن😟 مث این میمونه که روز مادر ب دخترا تبریک گفت جون یک روز مادر میشن😐

کاربری دست سه نفر 😌♥️ سه دختر خاله ی خفن😎 هر سه پر انرژی و عاشق قانون جذب
ولی دیگ دختر نیستن😟 مث این میمونه که روز مادر ب دخترا تبریک گفت جون یک روز مادر میشن😐

دقیقا 😂

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

فرقی نداره

هرچقد هم ازدواج کرده باشیم و بچه داشته باشیم، نسبت دختر بودن داریم با پدر و مادر. قشنگه ک تبريک بگن. خودم مامان بابام زنگ زدن تبریک گفتن. پدرشوهرم و مادرشوهرم هم جدا جدا زنگ زدن تبریک گفتن. دخترشونیم دیگه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

نه منظورم اینه که بالاخره اونام یروزی دختر بودن چه فرق داره 

دخترای دیروز بودن که شدن مادرای امروز

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!

آفرین الان درسته که بیایم گله کنیم چرا روز جهانی کودکو بهمون تبریک نگفتن بالاخره ما یه روزی کودک بودیم

فرقی نداره هرچقد هم ازدواج کرده باشیم و بچه داشته باشیم، نسبت دختر بودن داریم با پدر و مادر. قشنگه ...

بله من نمیگم تبریک گفتن اشتباهه من میگم چرا وقتی کسی تبریک نمیگه خانما دلخور میشن

بله من نمیگم تبریک گفتن اشتباهه من میگم چرا وقتی تبریک نمیگن این همه خانما دلخور میشن

حساسن دیگه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊