2737
2739
عنوان

کافه نمدی (آموزش تزیینات زیبای نمدی)

| مشاهده متن کامل بحث + 962097 بازدید | 6383 پست
چهار سال گذشته و سايت آپلود عکس تا دو سال فقط عکسو نگه ميداره اون موقع خيلي آپلود عکس تو ني ني سايت ...

سلام خانومی دنبال یدونه الگو هسم سایتی رو میشناسین ک الگو بزاره؟ یا میتونین کمکم کنین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام استارتر جان تاپیک شمابروز شد ومن اتفاقی دیدمش خیلی خوشحال شدم برای خودت که دل مهربونی داری برای خودم که امروز یه آدم مهربون دیدم وبرای دنیا که شماتوش زندگی میکنی ❤دعامیکنم هرجاهستی شاد باشی

من ازتومیپرسم!چندتاسفررفتی؟چندتاکتاب خوندی؟
ممنون آریانا جون و صدها برابر اون رو به شما دوستان خوبم گوش های میمون رو دایره ببرید و یه گوشش رو ...

سلام عزیزم ممنون از تایپیک خوبتون.راستش خیلی دوس دارم اوغات فراغتم رو باکارهای دستی زیبا بسازم .الان عکسابرام باز نمیشه میشه لطفا کمکم کنید من سخترین قسمت کار واسم الگو کشیدنه اخه نقاشیم ضعیفه.ممنون عزیزم ببخشید البته تایپیکتون مال قبلت بودهلطفا کمکم کنید اگه عکس الگو دارین برام بزلرین

خداجون سپاسگزارتمام نعمت هات هستم هرانچه که دادی وهرانچه که حکمت تو بوده و ندادی.خدایا شکرت بخاطر عزیزانم و خانواده ام واقعا نعمت بسیار بزرگی وقتی عزیزانمون کنارمونه و هروز می بینمیشون و صداشونو میشنویم وارام میشم .و بهترین حس بعل کردن فرزندانمونه خدایا شکرت خداجون این نی نی تو دلی ام هم به سلامتی به دنیا بیاد و به خوبی و خوشی همیشه کنار هم خوب خوشو خرم باشیم دوست دارم خداجونم خدایا مواظب دارایی یام باش پدرم مادر و خواهر و برادر م فرزندانم و همسرم بهترینای من هستن همتونو دوست دارم و شما رو به خدا میسپارم.خداجونم ازت ممنونم.همیشه کنارم باش و منو نیز توفیق بندگی خالصانه خودت رو بده.امین امین یا رب العالمین.🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

بچها من چون تو خونه بودم و کاری از دستم بر نمیومدم یه کار کوچیک راه انداختم از ساخت عروسک .تراریوم زیورالات میخوام با کانال تلگرام و اینستا هم سفارش بگیرم اگه خدا کمک کنه میشه پیجم رو حمایت کنین لطفا

کانال تلگرامیم

https://t.me/joinchat/AAAAAFPORbRwJqFH46t_4g

پیج اینستام

https://instagram.com/sew___art

سلام عزیزم ممنون از تایپیک خوبتون.راستش خیلی دوس دارم اوغات فراغتم رو باکارهای دستی زیبا بسازم .الان ...

سلام عزيزم. چون تاپيک قديميه عکسها حذف شدن و براي هيچ کس نشون نميده. شما ميتوني توي گوگل سرچ کني و الگوهايي که لازم داري ذخيره کني.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2738