2733
2734
عنوان

سرطان سینه her2 مثبت

3948 بازدید | 9 پست

سلام عزیزان. کسی هست سرطان سینه با her2مثبت خودش یا آشناشون داشته درمان شده باشه؟ مال مامانم her2 مثبت و استروژن مثبته گفتن باید از جلسه پنجم  شیمی درمانی ترسم هرسپتین بزنه

خواهش میکنم اگر کسی بوده راهنمایی کنه 

عزیزم میشه بگی علایمش چی بود؟ان شاءالله شفا پیدا میکنن😔منم سینه هام نرمال نیست دکترم گفت کیست داری و سونو بده،پی اش رو نگزفتم ترسیدم سرطان باشه 26سالمه 😔

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
عزیزم میشه بگی علایمش چی بود؟ان شاءالله شفا پیدا میکنن😔منم سینه هام نرمال نیست دکترم گفت کیست داری ...

سینه هاش گاهی تیر میکشید فقط همین و بعد ی توده حس کرد. اما نگران کیست نباش اما باید پیگیری کنی منم خودم بافت سینه م کیست داره اما دکتر سونو گفت کسانی که بافت سینه شون کیستی هست خیلی تشخیص سخته بهترین پیگیری ام آر آی سینه ست 

اما حتما پیگیری کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی هیچ کس نیست راهنمایی کنه 😢

سلام عزیزم 

حال مادرتون چطوره؟

مادرتون اول عمل کردن بعدش شیمی درمانی انجام دادن یا برعکس؟

⚘🌹🌷الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ🌷🌹
سلام عزیزم  حال مادرتون چطوره؟ مادرتون اول عمل کردن بعدش شیمی درمانی انجام دادن یا برعکس؟

سلام عزیزم شکرخدا 

شیمی درمانی خیلی سخته😢

بله اول عمل کردن بعد شیمی درمانی 

سلام عزیزم شکرخدا  شیمی درمانی خیلی سخته😢 بله اول عمل کردن بعد شیمی درمانی

اره میدونم خیلی سخته 😔

مادرتون جلسه چندم شیمی درمانی هستش؟

موهاشون ریخته یا نه؟

زیر بغلشون هم درگیره؟

ان شاالله هر چه زودتر سلامتیشون رو بدست بیارن عزیزم 

⚘🌹🌷الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ🌷🌹
2740