2733
2734
عنوان

کمکم کنید، درمورد خواستگارم ...

66 بازدید | 3 پست

سلام 

اول اینکه بگم همیشه خواننده بودم تا الان که واقعا نیاز به کمکتون دارم اکانت درست کردم 

یه خواستگار 

یه مدت پیش اومد خونمون و دیگه خبریش نشد 

نمیدونید چه دعایی بخونم که برگرده؟ 

یا دعانویسی سراغ ندارید؟ 

لطفا فقط کمکم کنید سرزنش نکنید ☺

چیزی نخون

چون قسمت نبوده 

یه نفر خاص رو به زور خواستن فک نکنم درست باشه

کاربر قدیمی ام که ترکید😐✋پس کی منم عروس میشم😐😭هر جا هستی،هر کی هستی،میدونم با اولین بارون پاییز میای،منتظرتم😐♥️

خب خوششون نیومد که دیگه برنگشتن . دعا دیگه فایده نداره

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه زندگی اگه بخواد با همچین چیزایی سرپا شه ممکنه بوسیله ی همین چیزا هم از هم بپاشه.

💎تحسین از آن زنانیست که اندام هایشان آن ها را تعریف نکرده اند و برای عمیقتر شناختن ماهیتشان به عنوان یک فرد تلاش می کنند نه یک جنس💎
2728