2733
2739
عنوان

پیکیه بهم پیام داد

273 بازدید | 42 پست

سلام ‌دوستان.بیاید بگید من چیکار کنم

من پریروز یه بسته داشتم .و چون عجله داشتم شماره اون اقارو از۱۸۰۰گرفتم بهشون زنگ زدم و ادرس دقیقو بهش داد .بسته رو که اورد یه نگاهی کرد .نگاهش یجوری بود

و ایشون رفتن.من صبح که بیدار شدم پیام اومده بود که سلام من همون پیکیم ساعت کاری مغازتون کیه و من بهشون تو وات که پیام داده بودن گفتم

ایشون من هرچی میخواستم کش ندم .هی صحبت میکردن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بگو دیگه

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕
2740

بگو

خب؟

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                

😂😂😂😐

یبار من تو دانشگاه میخاسم به اژانس بزنگم ی شماررو بد گرفتم ی پسر برداش گفتم ماشین میخام

گف اشتباه گرفتین ولی ماشین دارم در خدمتتونم😐😐😐بعد اون هی پیام میداد بلاک میکرذم میومد تل 

وات

اس

😂😂😂😂😂😂چرا سیریشن این بشر ها

کاربر قدیمی ام که ترکید😐✋پس کی منم عروس میشم😐😭هر جا هستی،هر کی هستی،میدونم با اولین بارون پاییز میای،منتظرتم😐♥️
2706