2733
2739
عنوان

پیکیه بهم پیام داد

273 بازدید | 42 پست

سلام ‌دوستان.بیاید بگید من چیکار کنم

من پریروز یه بسته داشتم .و چون عجله داشتم شماره اون اقارو از۱۸۰۰گرفتم بهشون زنگ زدم و ادرس دقیقو بهش داد .بسته رو که اورد یه نگاهی کرد .نگاهش یجوری بود

و ایشون رفتن.من صبح که بیدار شدم پیام اومده بود که سلام من همون پیکیم ساعت کاری مغازتون کیه و من بهشون تو وات که پیام داده بودن گفتم

ایشون من هرچی میخواستم کش ندم .هی صحبت میکردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو دیگه

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕
2738

بگو

خب؟

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                

😂😂😂😐

یبار من تو دانشگاه میخاسم به اژانس بزنگم ی شماررو بد گرفتم ی پسر برداش گفتم ماشین میخام

گف اشتباه گرفتین ولی ماشین دارم در خدمتتونم😐😐😐بعد اون هی پیام میداد بلاک میکرذم میومد تل 

وات

اس

😂😂😂😂😂😂چرا سیریشن این بشر ها

کاربر قدیمی ام که ترکید😐✋پس کی منم عروس میشم😐😭هر جا هستی،هر کی هستی،میدونم با اولین بارون پاییز میای،منتظرتم😐♥️
2706