2737
2739
عنوان

نفرین پدرشوهر

476 بازدید | 16 پست

سلام به همه‌ی دوستان ما چندسال پیش  می‌خواستیم ماشین سنگین بخریم

پدر شوهرم یک سمند فروخت به برادرام 12ملیون  که یک ماه بعد از ماه فروشماشین خرج کامل آورد و نزدیک 8 تومن خرج آورد بماند که دیگه چقدر من حرف شنیدم ازبرادرام از اونور هم پدر شوهرم گفت من خبر نداشتم که ماشین خرابه چند مدت بعد ماشین رو فروختند به شرط رنگ فابریک هست خریدار ماشین رو برد کارشناسی گفتند که فقط سقف ماشین سالمه بازم پدر شوهرم گفت من خبر نداشتم اینا به کنار شوهر من وقتی خواست ماشین بخره پدر شوهرم گفت منم شریک کن ولی شوهرم گفت بابا میخام 6دانگ مال خودم باشه ولی هر وقت تونستم بهت کمک مالی میکنم ولی پدر شوهرم ناراحت شد و گفت تو نمیخوای یه لقمه نون سر سفره‌ی من بیاد البته ناگفته نمونه که اون موقع پدر شوهرم خودشون تریلی داشتند و 2دونگ تریلی دیگه هم با برادر شوهرم شریک بودن وحقوق بازنشستگی هم داشتند بعد از اون ماجرا قبول نکردن شراکت پدر شوهرم کلا با ما دشمن شد شوهرم خیلی زحمتکش هست ولی هرچی میدوییم به هیچ جا نمیرسیم تا پول جمع میشه یه اتفاق بدی می افته پول از دستمون میره تا دیروز که پدر شوهرم اومد گفت جای 12تومن اون موقع باید 80تومن به من بدی شوهرم ناراحت شد وگفت بابا من کمکی که ازت نخواستم ولی چرا باید 80تومن بدم و پدرشوهرم ناراحت شدند و با هم بحث لفظی بدی کردند وپدر شوهرم نفرین کردند که امیدوارم اگر حقی بر گردنت هست خدا ازت بگیره واگه تو نونت شد دوتا من رو خودم رو با زغال سیاه میکنم ورفتند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نفرین پدرخیلی زود میگیره

سعی کنید دلشو بدست بیارید حتی اگه آدم طماعی باشه

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
2731
2740
فکر کنم میگه جا اون سمندی که بهتون ۱۲ فروختم به نرخ الان میشه ۸۰ تومن که خب بی انصافیه 

انقدر اینجا گفتن اه پدر بده چیزی نگیم بهتره 

ولی پدرشوهر باید به سال فروش ماشینش نگاه کنه.. لابد اون سالی که فروخته همون قدر ارزش داشته

دلت که بزرگ باشه، خوشبختی🙂🙂

البته شوهرمن از 14تا 25سالگی پیش پدر شوهرم کار می‌کرد ولی ایشون یه هزارتومن حقوق بهشون ندادند عروسی برامون نگرفتند فرستادنمون ماه عسل بعد یه خونه تو حومه شهر برامون گرفتند ولی دیروز به شوهرم گفتند تو فقط برای من یکسال کار کردی شوهرم خیلی ناراحت شد  ما برای خرید تریلی قبلی پول پیش خونه رو دادیم سواری دادیم طلاهامون دادیم ولی ماشین ماه دوم خراب شد وخرج موتور کامل آورد واز بعدش متاسفانه ماشین هرروز یه خرج می آورد پدر شوهرم همه جا گفته بودند این اه منه که اینا به جایی نمی‌رسند 

2706