2733
2734
من دوماه پیش ۱۴ شد اره من راضیم ببین عمل بینی شانسیه به گوشت و پوست و استخون هرکسی بستگی داره  ...

ممنونم عزیزم که جواب دادی❤

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم انشالله همونجوری که دوست داری بینیتو عمل کنی و راضی باشی❤

فدات خیلی استرس دارم میترسم بدتر بشه یا کج یا متقارن نباشه کلا ده تومن دارم میخواستم عمل کنم که دکتر فرهادی هم گرونه😔

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
شانسیه دیگه توکل به خدا انشالله که خوب میشه هرچی بشه بهتر از بینی طبیعی میشه توقع زیادی نداشته باش ا ...

دکتر سبزاری هشت تومن گفت طبیعی دکتر میمنه هم نه تومن گفت هنوز نوبت مشاورم نشده برم.یکی از این دوتا میرم دیگه.

2728
بازم تحقیق کن  بینیت استخوانی یا گوشتی؟

استخوانی ی قوز کوچولو داره وافتادگی😔

2738