2733
2739
ای جان چه خوب تموم شد داستان زایمانت خداروشکر متاسفانه ما آدمها فقط نیمه خالی رو میبینیم منم استرس ...

منم دقیقا مثل خودتم😅

یه سونو برای بچم میرفتم.شب قبلش تا صبح بیدار بودم.میگفتم فردا برم سونو میگه بچت مشکل داره.کلا همش افکار بد تو ذهنم میاد😣همش نیمه خالی

منم پشیمونم چرا قبل بچم عمل نکردم😟

انشالله بتونیم به ترسمون غلبه کنیم😅و پیروز بشیم😃

ای جان چه خوب تموم شد داستان زایمانت خداروشکر متاسفانه ما آدمها فقط نیمه خالی رو میبینیم منم استرس ...

اره لوله میزارن.چون بهم گفت دهنتو کامل باز کن.تا من باز کردم بیهوش شدم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عمل کردی بینی تو پیش کی

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
2740
من هنوز  ورم دارم و تازست تقریبا و هنوز باید صبر کنم تا فرم نهاییش مشخص شه نسبت به بینی قبل عم ...

کی عمل کردی . چقدر هزینه اش شد 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
سلام با فرهادی عمل کردم 

سلام عزیزم.میخواستم بینیمو عمل کنم.بین سبزاری و میمنه و فرهادی موندم.شما هزینه عملت چند شد راضی هستین.

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
سلام عزیزم.میخواستم بینیمو عمل کنم.بین سبزاری و میمنه و فرهادی موندم.شما هزینه عملت چند شد راضی هستی ...

من دوماه پیش ۱۴ شد

اره من راضیم

ببین عمل بینی شانسیه به گوشت و پوست و استخون هرکسی بستگی داره 

هیچ دکتری نیست که همه ازش راضی باشن و امکان خطا تو هر عملی هست

هر دکتری مد نظرتونه حتما یک جلسه مطب برید و صحبت کنید