2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چرا فرهادیو انتخاب کردی؟؟خوبه؟😟

نمیدونم 

دیدم ناراضیش کمه 

یه خانومی تو اینستا بینیش قشنگ بود ازش پرسیده بودن گفته بود فرهادی عمل کرده

بعدشم از چند نفر پرسیدم راضی بودن

البته یه کامنت ناراضی صب دیدم تو پیجش که بعد یک ساعت پاک شد احتمالا بلاکش کرده

2731
نمیدونم  دیدم ناراضیش کمه  یه خانومی تو اینستا بینیش قشنگ بود ازش پرسیده بودن گفته بود ف ...

آهااا چه خوب..اره بعضیا کامنت منفی دارن..حامدی چندتا داره ولی انگار ندیدن پاک نکردن😅

من الان دارم به ناصری صدر فکر میکنم از دیروز😂

هروز یه تصمیم میگیرم.😑

فعلا بین کاویانی فر و فرهادی مرددم کاویانی فر مشاوره رفتم پیشش اما هی گفت کوچیک نمیشه و کوتاه نمیشه ...

وای چه خوب حداقل رفتی😖

من پیچاره بجنوردم😟نمیتونم بیام.

دیگه یکیو که صدرصد انتخاب کردم باید بیام.

بجنورد بخشایی طرفدار داره😞

2740
وای چه خوب حداقل رفتی😖 من پیچاره بجنوردم😟نمیتونم بیام. دیگه یکیو که صدرصد انتخاب کردم باید بیام. ...

من ترس بیهوشی دارم کاویانفر هم که دبدم هی گفت زیاد کوچیک نمیشه زیاد فلان نمیشه منم نرفتم دیگه 

البته هنوزم مردد هستم که برم پیشش یانه

من ترس بیهوشی دارم کاویانفر هم که دبدم هی گفت زیاد کوچیک نمیشه زیاد فلان نمیشه منم نرفتم دیگه  ...

منم خیلی از بیهوشی میترسیدم

ولی سزارینم پارسال بیهوشی بود.انگار خوابیدم و بیدار شدم.خیلی راحت .کلا انگار ۵ دقیقه خوابیدم😅

چه خوب  من سزارینام با بیحسی بود  اصلا یه ترس بدی دارم از بیهوشی ترس شما در چه حد بود؟

من در حدی که وصیت کردم پیش شوهرم😅گفتم من مطمئنم بهوش نمیام.حلال کن..خیلی حالم بد بود.فکر میکردم میمیرم

وای من خیلی ترسو ام خیلی.

ولی تو اتاق عمل دکتر بهم گفت دهنتو ببینم چقد میتونی باز کنی.من تا باز کردم..یهو دیدم همه خانوادم رو سرمن گفتن مبارکه دخترت😅فک کن اصلا انگار چند ثانیه شد...متوجه هیچی نشدم.

من در حدی که وصیت کردم پیش شوهرم😅گفتم من مطمئنم بهوش نمیام.حلال کن..خیلی حالم بد بود.فکر میکردم میم ...

ای جان چه خوب تموم شد داستان زایمانت خداروشکر

متاسفانه ما آدمها فقط نیمه خالی رو میبینیم

منم استرس دارم درحدی که روزی که میخاستم برم مشاوره تهوع شدید داشتم فکر کن 🤣

الانم همش میگم کاش قبل بچه دار شدن عمل میکردم 

خیلی دارم رو خودم کار میکنم که ترسم بریزه

تاپیکامو نگاه کن همش درباره ترس بیهوشی🤣

برا بیهوشی زایمانم لوله میزارن تو گلو؟