2737
2734
عنوان

حالم خیلی بده😢😭

123 بازدید | 11 پست

سلام

ببخشید طولانیه ولی ممنون میشم بخونین😞

احساس کردم از هیچ سمتی کسی پشتم نیست برا همین گفتم بیام تو نی نی سایت حرف بزنم کسی ک منو نمیشناسه یخرده اروم میشم

خیلی تحت فشارم

الان با بغض مینویسم

جریان جهازمه 

الان ۳ ساله نامزدم شوهرم داره خونه میسازه

بابام تو این سه سال حتی ی وسیله برا جهازم نخرید هرچی گفتیمم قبول نکرد حرف حرف خودش بود ک دقیقه اخر بخره

حالا ک عروسیم نزدیکه دیگه مجبوره دست به کار بشه

نمیدونین ک یبار میگفت خودم میخرم تو هیچی حالیت نمیشه در صورتی که خودش اصلا اطلاعات نداره

بخدا انقد کم توقعم و چیزای کم میخوام ک دلم برا خودم میسوزه

همین چیزای کمیو ک میخوام دارن جون به لبم میکنن تا بخرن

مامانم ک کلا خودشو کشیده کنار ک به من ربطی نداره

بابامم ک بیخیال عالم...یعنی فقط خدا میدونه منه جوون چقددد تحت فشارم 

که دیگه به نی نی سایت و دردودل رو اوردم

تمام استرسا برا منه 

من باید استرس بکشم که پول از کجا بیاره پول داره یا نه

مثلا میگه میرم از فلان روستا میخرم در صورتی ک جنساشون همه بنجله

هرچی میگم خب بیا از فلان فروشگاه ک معتبرم هست بخر گوشش بدهکار نیس

از طرفیم میترسم حرفی بزنم بگه کلا نمیخرم 

والا اصلا ازش بعید نیس

خودتو دوست داشته باش🌿

ازون طرفم شوهرم خودش درگیر ساخت خونست و کلی وسیله ک بدون کمک هیچکی خودش تنهایی باید بخره عروسیم با خودشه

خب فشار روش زیاده حق داره من چیزی بگم نتونه دلداریم بده زیاد

منم موندم این وسط تو حالت افسردگی

میگم ای کاش اصلا ازدواج نمیکردم با این خانوادم

بخدا شبا کارم شده گریه

شاید از نظر بعضیاتون مشکل خاصی نباشه ولی باید جای من باشین تا درکم کنین

بدونین چقد تحت فشارم

از طرفی فشار درسامم هست هزارتا مشکل دیگم روش

خودتو دوست داشته باش🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خدا صبرت بده. بابای منم سر جهاز خریدن خون مادرمو خشک میکرد. به قول شوهرم. این. آدمایی که شعور ندارن درک ندارن چرا بچه زیادمبارن

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن
خدا صبرت بده. بابای منم سر جهاز خریدن خون مادرمو خشک میکرد. به قول شوهرم. این. آدمایی که شعور ندارن ...

واقعا😢😢اخه مگه بچه اوردن فقط همینه ک ب دنیا بیارش ب امون خدا بزاریش

بخدا دیگه تو این سن کم انقد تحت فشارم دارم دیوونه میشم

خودتو دوست داشته باش🌿
واقعا😢😢اخه مگه بچه اوردن فقط همینه ک ب دنیا بیارش ب امون خدا بزاریش بخدا دیگه تو این سن کم انقد ت ...

برو سر کار اگه میتونی

بابای منخودشو مذهبی میگیره ولی متاسفانه درکش کمه و درک نمیکنه بچه جلو خانواده شوهر خجالت می‌کشه. ما بچه های که پدر اینجوری داریم انگار یتیمیم . جهاز که می‌گرفت انگار برا بچه غریبه. می‌گرفت. همش نق میزد سر مادر مرحومم.الهی بمیرممادرم پاشو شهید شد از بس نادون. بود بابام

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن
2740

الانم پول داره ولی میخادعیدی بده کم میده عوضش می‌ره خیرات به بقیه میده بیدهقله و بعضی کاراش جنون آور.هزیزم صبور باش قسمت این بوده

برو سر کار اگه میتونی بابای منخودشو مذهبی میگیره ولی متاسفانه درکش کمه و درک نمیکنه بچه جلو خانواده ...

وای چقد درکت میکنم🥺

خدا رحمت کنه مادرتو

نه متاسفانه سرکارم نمیتونم برم😞

خودتو دوست داشته باش🌿
🥺😢ممنون میشم دعام کنی💔

ایشالله خدا خودش پناهت باشه. بازم باباتو چاخان کن و زبون نرم بگیر . به هر حال پدره. خدا خودش کمک کنه