2733
2739
ازت چیا رو امتحان گرفت 

حس کردم بیشتر دنده کشی براش مهم بود راه افتادم گفت برو ۲ برو ۳ بعد یه دفعه گفت دور بزن(دور برگردون) ترمز تیز گرفتم میگه کله مارو نزنی به شیشه خانوم مهندس😂😂

تو مسیر شیب دار دوبل خواست که خوب زدم بعدم اومدم بیرون جلوی بانک گفت نگه دار که هنگ کرده بودم نکنه ممنوعه اینجا😂

موقه پیاده شدنم حواسم نبود دست چپمو گزاشتم روی در ولی سریع یادم اومد با دست راست بازش کردم 

گفت ببند ببند دوباره باز کن ببینم چیکار کردی😂

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افرین من ک عمرا بتونم تو شیب پارک دوبل بزنم 

روز قبلش با مربیم تمرین میکردم گفت معمولا تو این مسیر دوبل میخاد و چند بار همونجا هی تمرین کردم.

خدا رو شکر قبول شدم🤐

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰
2731

مربیم زنگ زد شماره کارت داد ۷۲ ریختم ب کارتش گفت از ۱۲ تا ۱ بیا منم با شوهرم رفتم نشستم پشت فرمون صندلی و درست کردم پشتی صندلی و می خواستم درست کنم دیدم دستش شکسته فهمیدم این همون ماشین امتحان چقدر خوشحال شدم ک با ماشین امتحان قرار تمرین کنم ماشین اوریب پارک بود راهنما راست و زدم کلاج خیلی سفت بود من گاز بیشتر دادم چون خیابون شیب بود خلاص دنده عقب رفتم از پارک در شدم مربی گفت نباید ب زور گاز ماشین و حرکت بدی فقط با کلاج باید شروع ب حرکت کنی با اینکه واسم سخت بود ولی تا اخر انجامش داوم ولی فقط یبار خاموش کردم مربی کارتکس و گرفت خودم توضیح دادم ک تو شیب زیاد کار نکردم اونم گفت بریم محل ازمون تو کوچه ۶ متری ک ب سمت جوب شیب بود خدایی مربیش خیلی خوب بود کل یکساعت باهم پارک دوبل و دور دو فرمون یاد می داد شوهرمم از پشت تقلب می رسوند بهم ولی من بازم نمی فهمیدم مربی می گفت تقلب هم می رسونه بازم راهنما نمی زنی  

واسه پارک دوبل ی روش جدید بهم یاد داد گفت با حرکت لاک پشتی برو  آینه رسید ب ستون ماشین فرمون سریع کامل ب راست بچرخون بعد ک از یک سوم اول شیشه کمک راننده راهنما ماشین کناری  رو دیدی سریع ب چپ بچرخون 

منم یکشنبه امتحان دادم برای بار اول رد شدم ی جلسه اجباری افسر برام نوشت یکشنبه هفته دیگه باز امتحا ...

این شاالله ک جفتمون این بار قبول می شیم خبر قبولیت وبیا بگو، ایرادت چی بود افسر ردت کرد؟

این شاالله ک جفتمون این بار قبول می شیم خبر قبولیت وبیا بگو، ایرادت چی بود افسر ردت کرد؟

انشالله😍

ماشینو خاموش کردم😂

که عشـــق از پــیله هـای مرده هــم پروانــه میسـازد🤍✨🌿